Poznawaj nowe i nieznane

Biuro Podróży Euro-Relax w Słupsku

Wycieczki samolotem

Aktualne oferty wyjazdów

Portugalia 14-17.03.2020

Majorka 26.06-03.07.2019 

Włochy samolotem 30.05-6.06.2019

Andaluzja 25.06-01.07.2019

Malta 26.06-03.07.2019

Costa Brava 27.06-01.07.2019

Kreta 30.06-07.07.2019 all inclusive

Izrael

Autokarem po Europie

Turystyka szkolna

Centrum sprzedaży biletów

Tropical Island - terminy dowolne

Wczasy nad morzem

Oferty na lato 2019

Letnie kierunki wypoczynku

 
 
 
 
 

Przykładowe kierunki, które realizujemy wg. zapotrzebowania, wyjazdy z dowolnego miasta w Polsce