Poznawaj nowe i nieznane

Biuro Podróży Euro-Relax w Słupsku

Wycieczki samolotem

Aktualne oferty wyjazdów

Majorka 23.09-27.09.2019 

Andaluzja 13.09-16.09.2019

Malta 22.09-29.09.2019

Costa Brava 28.09-02.10.19

Izrael 16-19.01.2020

Portugalia 14-17.03.2020

Włochy samolotem

Kreta w przygotowaniu

Autokarem po Europie

Turystyka szkolna

Centrum sprzedaży biletów

Tropical Island - terminy dowolne

Wczasy nad morzem

Oferty na lato 2019

Letnie kierunki wypoczynku

 
 
 
 
 

Przykładowe kierunki, które realizujemy wg. zapotrzebowania, wyjazdy z dowolnego miasta w Polsce