Poznawaj nowe i nieznane

Biuro Podróży Euro-Relax w Słupsku

Aktualne oferty samolotem

Izrael 04-07.03.2020

Portugalia 14-17.03.2020

Costa Brava 23-26.04.2020

Majorka 09-13.09.2020

Costa del Sol 10-14.06.2020

Madryt 11-14.06.2020

Czarnogóra 29.06-06.07.2020

 Bałkańskie Czary 29.06-06.07.20

Hiszpania 29.06-06.07.2020

Kalendarium wybranych wyjazdów: zapraszamy
Portugalia 14-18.01.2020
Malta 15-18.01.2020
Portugalia 14-17.03.2020
Bałkańskie Czary 17-20.04.2020
Hiszpania i Costa Brava 23-26.04.2020
Portugalia 26.04-02.05.2020
Majorka 9-13.05.2020
Majorka 27.06-03.07.2020

Autokarem po Europie

Turystyka szkolna

Tropical Island - terminy dowolne

Najbliższe terminy: 
Wyprzedaże w Berlinie do minus 70%-
28.01.20
wys
pa tropikalna - 01.06.2020

Centrum sprzedaży biletów

Gruzja, Bośnia i Hercegowina, Andaluzja, Czarnogóra, Madryt, Portugalia, Madera, Sycylia, Istambuł, Jordania, Izrael, Wyspy Kanaryjskie i inne.

Malta, w tym kursy językowe

Oferty już na lato 2020

Hiszpania autokarem, Bułgaria, Grecja i Riwiera Olimpijska, Włochy, Chorwacja i inne.

Stronie Śląskie - Sudety

 

W przygotowaniu, kierunki poniżej:

 

Przykładowe kierunki, które realizujemy wg. zapotrzebowania, wyjazdy z dowolnego miasta w Polsce


tel. 598428412, 598411017