Poznawaj nowe i nieznane

Biuro Podróży Euro-Relax w Słupsku

Wycieczki samolotem

Zima narty 10-19.01.20

Majorka różne terminy

Andaluzja różne terminy

Malta, w tym kurs językowy

Costa Brava różne terminy

Izrael rożne terminy

Portugalia różne terminy

Włochy samolotem

Kreta w przygotowaniu

Kalendarium wybranych wyjazdów: zapraszamy
Portugalia 14-18.01.2020
Malta 15-18.01.2020
Portugalia 14-17.03.2020
Bałkańskie Czary 17-20.04.2020
Hiszpania i Costa Brava 20-23.04.2020
Portugalia 26.04-02.05.2020
Majorka 9-13.05.2020
Majorka 27.06-03.07.2020

Autokarem po Europie

Turystyka szkolna

Tropical Island - terminy dowolne

Centrum sprzedaży biletów

Gruzja, Bośnia i Hercegowina, Andaluzja, Czarnogóra, Madryt, Portugalia, Madera, Sycylia, Istambuł, Jordania, Izrael, Wyspy Kanaryjskie i inne.

Oferty już na lato 2020

Letnie kierunki wypoczynku

 
 
 
 

Przykładowe kierunki, które realizujemy wg. zapotrzebowania, wyjazdy z dowolnego miasta w Polsce


tel. 598428412, 598411017