Poznawaj nowe i nieznane

Biuro Podróży Euro-Relax w Słupsku

Aktualne oferty samolotem

Izrael 04-07.03.2020

Portugalia 14-17.03.2020

Costa Brava 23-26.04.2020

Majorka 09-13.05.2020

Costa del Sol 10-14.06.2020

Madryt 11-14.06.2020

Czarnogóra 29.06-06.07.2020

 Bałkańskie Czary 29.06-06.07.20

Hiszpania 29.06-06.07.2020

Kalendarium wybranych wyjazdów: zapraszamy
Portugalia 14-17.03.2020
Bałkańskie Czary 17-20.04.2020
Hiszpania i Costa Brava 23-26.04.2020 Hiszpania i Costa Brava 25-28.04.2020
Portugalia 26.04-02.05.2020
Majorka 9-13.05.2020                             Majorka 08-12.06.2020   
Malaga i Costa del Sol 12-15.06.2020

Majorka 27.06-03.07.2020

Autokarem po Europie

Turystyka szkolna

Tropical Island - terminy dowolne

Suntago i Energylandia

Najbliższe terminy: 
wyspa tropikalna - 01.06.2020 oraz 06.06.2020

Centrum sprzedaży biletów

Gruzja, Bośnia i Hercegowina, Andaluzja, Czarnogóra, Madryt, Portugalia, Madera, Sycylia, Istambuł, Jordania, Izrael, Wyspy Kanaryjskie i inne.

Oferty już na lato 2020

Hiszpania autokarem, Bułgaria, Grecja i Riwiera Olimpijska, Włochy, Chorwacja i inne.

Stronie Śląskie - Sudety

 
 

Przykładowe kierunki, które realizujemy wg. zapotrzebowania, wyjazdy z dowolnego miasta w Polsce


tel. 598428412, 598411017