Malaga i Andaluzja 10-17.06.2021

 

Wyjazd z Polski z ustalonego miejsca i przejazd na Lotnisko.

1. DZIEŃ - Przelot do Malagi w Hiszpanii, następnie transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Hotel *** z basenem w miejscowości Belamadena lub Terremolinos. Na miejscu zwiedzanie i wypoczynek w Hiszpanii, w tym wybrane wycieczki do najciekawszych miejsc Andaluzji i tej części Hiszpanii, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wizyta w centrum miasteczka – miejsca zakwaterowania oraz przy przystani jachtowej, ponadto plażowanie przy basenie lub na plaży. Po południu dla chętnych zwiedzanie Malagii, w tym Alcazaba – ruiny twierdzy, wybudowanej przez Rzymian i przebudowanej w IX w. przez Maurów. Tuż obok ruiny teatru rzymskiego. - Zamek Gibralfaro –„góra z latarnią morską”, ruiny zamku z XIV w, nieukończona katedra oraz Teatr Rzymski, został ufundowany w I wieku p.n.e. podczas panowania Augusta, możliwość degustacji lokalnego wina w wybranych miejskich winiarniach. Obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Gibraltaru – skalisty półwysep na południowym wybrzeżu w niewielkiej odległości od Maroka będący częścią Królestwa Wielkiej Brytanii - enklawa na terenie południowej Hiszpanii - dla chętnych wejście pieszo lub wjazd kolejką na wzgórze, Tunele i jaskinia St. Michael, Europa Point, główna ulica miasteczka - Main Street. W drodze powrotnej miejscowość Ronda - nowy most oraz ogród z tarasami widokowymi, Plaza de Toros, Kościół Santa Maria, Palacio de Mondragon lub jachtowe miasteczko milionerów Puerto Jose Bonus. Obiadokolacja i nocleg. 

5. DZIEŃ – Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ – Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Sewilli i Kordoby, ewentualnie Granady zwiedzanie najważniejszych zabytków Sewilli, w tym unikalnej katedry lub Alhambry  i zabytków Kordoby tj. Mezquita – przebudowany na katedrę meczet, Alkazar – zespół fortyfikacji, Synagoga z XIV w i dzielnica żydowska, most Puente Romano, ewentualnie w Granadzie, warownego zespołu pałacowego oraz monumentalnej Katedry Santa María. 

7. DZIEŃ – Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko i powrót do Berlina,  następnie powrót do domu


Świadczenia zawarte w cenie                                      ok. 2599 zł
Ze względu na zmieniające się ceny biletów lotniczych oferta ograniczona czasowo

 • Przejazd autokarem na lotnisko do Berlina i powrót
 • bilet lotniczy Berlin - Malaga - Berlin
 • bagaż podręczny
 • opłaty lotniskowe
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • 7 noclegów w Hiszpanii w hotelu *** z basenem, pokoje 2/3 osobowe
 • wyżywienie w Hiszpanii: HB śniadania i obiadokolacje
 • wszystkie wycieczki opisane w programie
 • opieka i informacja turystyczna przedstawiciela biura na miejscu.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A
 • podatek Vat
cena nie obejmuje dopłaty ok. 50-55 euro za: taksę klimatyczną płatną na miejscu ok. 1.5 euro za dzień (tj. ok 10 euro za cały pobyt) 2 wstępów do zwiedzanych atrakcji na miejscu (ok. 20-25 euro - katedra w Sewilli i Meczet w Kordobie) i dopłaty do wieczorku hiszpańskiego ok. 20 euro)

Malaga i Andaluzja 4 dni - oferta wkrótce

1. DZIEŃ - wyjazd ze Słupska w godzinach rannych ok. 8. 00 i przejazd na lotnisko do Berlina. Przelot do Malagi w Hiszpanii, następnie transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Hotel *** z basenem w jednej z miejscowości Costa del Sol - Słonecznego wybrzeża: Belamadena lub Terremolinos. Na miejscu, zakwaterowanie, obiadokolacja, Po obiadokolacji spacer do centrum lub nad morze. nocleg.

 2. DZIEŃ - Po śniadaniu lub po południu przejazd do pobliskiej Malagi, zwiedzanie miasta, w tym Alcazaba – ruiny twierdzy, wybudowanej przez Rzymian i przebudowanej w IX w. przez Maurów. Tuż obok ruiny teatru rzymskiego. - Zamek Gibralfaro –„góra z latarnią morską”, ruiny zamku z XIV w, nieukończona katedra oraz Teatr Rzymski, który został ufundowany w I wieku p.n.e. podczas panowania Augusta, możliwość degustacji lokalnego wina w miejskich winiarniach. powrót do miejscowości zakwaterowania. /Wycieczka realizowana środkami komunikacji miejskiej/. Obiadokolacja i nocleg.

 3. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek lub dla chętnych zorganizowana całodzienna wycieczka do Gibraltaru – brytyjskiej enklawy położonej na skalistym półwyspie na południowym wybrzeżu Europy, w niewielkiej odległości od Maroka.  Dla chętnych wjazd kolejką lub wejście na wzgórze, Tunele i jaskinia St. Michael, Europa Point, Głowna ulica miasteczka - Main Street. W drodze powrotnej miejscowość Ronda - nowy most oraz ogród z tarasami widokowymi, Plaza de Toros, Kościół Santa Maria, Palacio de Mondragon lub jachtowe miasteczko milionerów Puerto Jose Bonus. /wycieczka fakultatywna/. Obiadokolacja i nocleg.

 4. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd na lotnisko i powrót do Berlina,  Powrót autokarem do domu. Przyjazd w godzinach wieczornych.