Malaga i Andaluzja 13-16.09.2019

1. DZIEŃ - wyjazd ze Słupska w godzinach rannych ok. 8. 00 i przejazd na lotnisko do Berlina. Przelot do Malagi w Hiszpanii, wylot 15.40, następnie transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Hotel *** z basenem w jednej z miejscowości Costa del Sol - Słonecznego wybrzeża: Belamadena lub Terremolinos. Na miejscu, zakwaterowanie, obiadokolacja, Po obiadokolacji spacer do centrum lub nad morze. nocleg.

 2. DZIEŃ - Po śniadaniu lub po południu przejazd do pobliskiej Malagi, zwiedzanie miasta,
w tym Alcazaba – ruiny twierdzy, wybudowanej przez Rzymian i przebudowanej w IX w. przez Maurów. Tuż obok ruiny teatru rzymskiego. - Zamek Gibralfaro –„góra z latarnią morską”, ruiny zamku z XIV w, nieukończona katedra oraz Teatr Rzymski, który został ufundowany w I wieku p.n.e. podczas panowania Augusta, możliwość degustacji lokalnego wina w miejskich winiarniach. powrót do miejscowości zakwaterowania. /Wycieczka realizowana środkami komunikacji miejskiej/. Obiadokolacja i nocleg.

 3. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek lub dla chętnych zorganizowana całodzienna wycieczka do Gibraltaru – brytyjskiej enklawy położonej na skalistym półwyspie na południowym wybrzeżu Europy, w niewielkiej odległości od Maroka.  Dla chętnych wjazd kolejką lub wejście na wzgórze, Tunele i jaskinia St. Michael, Europa Point, Głowna ulica miasteczka - Main Street. W drodze powrotnej miejscowość Ronda - nowy most oraz ogród z tarasami widokowymi, Plaza de Toros, Kościół Santa Maria, Palacio de Mondragon lub jachtowe miasteczko milionerów Puerto Jose Bonus. /wycieczka fakultatywna/. Obiadokolacja i nocleg.

 4. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd do Granady - krótkie zwiedzanie centrum miasta, w tym urokliwe centrum, Stare Miasto i monumentalna katedra, następnie przejazd na lotnisko w Granadzie i powrót do Berlina, /lot 14.45-17.25/. Powrót autokarem do domu. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie                                                   1599 zł

 • Przejazd na lotnisko
 • bilet lotniczy Berlin – Malaga/Granada - Berlin
 • duży bagaż podręczny
 • opłaty lotniskowe
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • 3 noclegi w Hiszpanii w hotelu *** z basenem, pokoje 2/3 osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie w Hiszpanii: śniadania i obiadokolacje, w formie bufetu,
 • opieka i informacja turystyczna przedstawiciela biura na miejscu.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A
 • podatek Vat

Uwaga: Cena orientacyjna, ze względu na zmieniające się ceny lotów. Koszty zwiedzania na miejscu - udziału w wycieczkach opisanych w programie tj. np. Malaga ok. 10 euro, Gibraltar i Ronda ok. 40 euro, plus ewentualne dodatkowe bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji podczas wycieczek. Taksa klimatyczna na miejscu ok. 1 euro/dzień.

Malaga i Andaluzja - Oferta dla grup - 7 dni

Wyjazd ze Słupska ok. 23.00 i przejazd do Berlina na Lotnisko

1. DZIEŃ - Przelot do Malagi w Hiszpanii, /6.35-10.40/ następnie transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Hotel *** z basenem w miejscowości Belamadena lub Terremolinos. Na miejscu zwiedzanie i wypoczynek w Hiszpanii, w tym wybrane wycieczki do najciekawszych miejsc Andaluzji i tej części Hiszpanii, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wizyta w centrum miasteczka – miejsca zakwaterowania oraz przy przystani jachtowej, ponadto plażowanie przy basenie lub na plaży. Po południu dla chętnych zwiedzanie Malagii, w tym Alcazaba – ruiny twierdzy, wybudowanej przez Rzymian i przebudowanej w IX w. przez Maurów. Tuż obok ruiny teatru rzymskiego. - Zamek Gibralfaro –„góra z latarnią morską”, ruiny zamku z XIV w, nieukończona katedra oraz Teatr Rzymski, został ufundowany w I wieku p.n.e. podczas panowania Augusta, możliwość degustacji lokalnego wina w wybranych miejskich winiarniach. Obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Gibraltaru – skalisty półwysep na południowym wybrzeżu w niewielkiej odległości od Maroka będący częścią Królestwa Wielkiej Brytanii - enklawa na terenie południowej Hiszpanii - dla chętnych wejście pieszo lub wjazd kolejką na wzgórze, Tunele i jaskinia St. Michael, Europa Point, główna ulica miasteczka - Main Street. W drodze powrotnej miejscowość Ronda - nowy most oraz ogród z tarasami widokowymi, Plaza de Toros, Kościół Santa Maria, Palacio de Mondragon lub jachtowe miasteczko milionerów Puerto Jose Bonus. Obiadokolacja i nocleg. 

5. DZIEŃ – Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ – Po sniadaniu całodzienna wycieczka do Sewilli i Kordoby, ewentualnie Granady zwiedzanie najważniejszych zabytków Sewilli, w tym unikalnej katedry lub Alhambry  i zabytków Kordoby tj. Mezquita – przebudowany na katedrę meczet, Alkazar – zespół fortyfikacji, Synagoga z XIV w i dzielnica żydowska, most Puente Romano, ewentualnie w Granadzie, warownego zespołu pałacowego oraz monumentalnej Katedry Santa María.  

7. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko i powrót do Berlina, /loty w godzinach 14.10-17.30/ następnie powrót autokarem do domu

Świadczenia zawarte w cenie                                        od ok. 2499 zł          

 • Przejazd autokarem na lotnisko i powrót
 • bilet lotniczy Berlin - Malaga - Berlin
 • duży bagaż podręczny
 • opłaty lotniskowe
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • 6 noclegów w Hiszpanii w hotelu *** z basenem, pokoje 2/3 osobowe z łazienkami,
 • Program zwiedzania na miejscu, w tym wycieczki: Malaga, Gibraltar i Ronda oraz Sewilla i Kordoba lub Granada wliczone w cenę
 • wyżywienie w Hiszpanii: śniadania i obiadokolacje, w formie bufetu,
 • opieka i informacja turystyczna przedstawiciela biura na miejscu.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A
 • podatek Vat

uwaga: cena nie obejmuje, ewentualnych dodatkowych biletów wstępów do zwiedzanych atrakcji podczas wycieczek. Taksy klimatycznej na miejscu ok. 1 euro/dzień.

Malaga i Andaluzja - Oferta dla grup 5 dni

Wyjazd ze Słupska ok. 23.00 i przejazd do Berlina na Lotnisko

1. DZIEŃ - Przelot do Malagi w Hiszpanii, /10.15-13.30/ następnie transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Hotel *** z basenem oraz dużym terenem zielonym w miejscowości Belamadena. Na miejscu zwiedzanie i wypoczynek w Hiszpanii, w tym na miejscu możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych  do najciekawszych wybranych miejsc tej części Hiszpanii, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ - wizyta w centrum miasteczka Benalmadena oraz przy przystani jachtowej, ponadto plażowanie przy basenie lub na plaży. Po południu dla chętnych zwiedzanie Malagii, w tym Alcazaba – ruiny twierdzy, wybudowanej przez Rzymian i przebudowanej w IX w. przez Maurów. Tuż obok ruiny teatru rzymskiego. - Zamek Gibralfaro –„góra z latarnią morską”, ruiny zamku z XIV w, nieukończona katedra oraz Teatr Rzymski, został ufundowany w I wieku p.n.e. podczas panowania Augusta, możliwość degustacji lokalnego wina w miejskich winiarniach. Obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ - Dzień przeznaczony na wypoczynek lub dla chętnych wycieczka do Gibraltar – skalisty półwysep na południowy wybrzeżu w niewielkiej odległości od Maroka będący częścią Królestwa Wielkiej Brytanii - enklawa na terenie południowej Hiszpanii - dla chętnych wjazd kolejką na wzgórze, Tunele i jaskinia St. Michael, Europa Point, Main Street. W drodze powrotnej miejscowość Ronda - nowy most oraz ogród z tarasami widokowymi, Plaza de Toros, Kościół Santa Maria, Palacio de Mondragon lub jachtowe miasteczko milionerów Puerto Jose Bonus. Obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ - Dzień przeznaczony na wypoczynek lub dla chętnych wycieczka do Sewilli i Kordoby, ewentualnie Granady zwiedzanie najważniejszych zabytków Kordoby tj. Mezquita – przebudowany na katedrę meczet, Alkazar – zespół fortyfikacji, Synagoga z XIV w i dzielnica żydowska, most Puente Romano, zabytków Sewilli, w tym unikalnej katedry lub Alhambry, warownego zespołu pałacowego oraz monumentalnej Katedry Santa María w Granadzie

5. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko i powrót do Berlina, /14.10-17.30/ następnie powrót autokarem do domu.

Świadczenia zawarte w cenie                                         od ok. 1599 zł

Ze względu na zmieniające się ceny lotów, oferta     

 • Przejazd na lotnisko
 • bilet lotniczy Berlin – Malaga/Granada - Berlin
 • duży bagaż podręczny
 • opłaty lotniskowe
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • 4 noclegi w Hiszpanii w hotelu *** z basenem, pokoje 2/3 osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie w Hiszpanii: śniadania i obiadokolacje, w formie bufetu,
 • opieka i informacja turystyczna przedstawiciela biura na miejscu.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A
 • podatek Vat

uwaga: cena nie obejmuje, ewentualnego udziału w wycieczkach opisanych w programie tj. np. Malaga ok. 20 euro, Gibraltar i Ronda ok. 40 euro, Sewilla lub Granada i Kordoba ok. 40 euro oraz ewentualnych dodatkowych biletów wstępów do zwiedzanych atrakcji podczas wycieczek. Taksy klimatycznej na miejscu ok. 1 euro/dzień.