Hiszpania Costa Brava
Terminy dowolne

1. DZIEŃ - Wyjazd we wczesnych godzinach rannych i przejazd przez Niemcy na nocleg tranzytowy przy granicy francusko-niemieckiej.

2. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd do Hiszpanii do miejscowości Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelach ***/****. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość wybrzeża Costa Brava, znana z szerokich, piaszczystych plaż, pięknej promenady oraz urokliwych zatoczek i słynnych w całej Europie dyskotek.

3 - 6. DZIEŃ - Zwiedzanie najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc Katalonii i wybrzeża Costa Brava w Hiszpanii, w tym wycieczki do następujących miejscowości:

3. DZIEŃ - Dzień przeznaczony na wypoczynek oraz krótkie zwiedzanie miasta Lloret de Mar, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava

4. DZIEŃ - Całodzienna wycieczka na Wzgórze Montserrat z klasztorem benedyktyńskim zawieszonym w skałach oraz bazyliką z figurką Czarnej Madonny. Po południu w drodze powrotnej wizyta w stolicy Katalonii - BARCELONIE, w programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi - wejście do środka, ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański.

5. DZIEŃ - Do południa wycieczka do miejscowości Girona z licznymi średniowiecznymi pamiątkami architektury oraz doskonale zachowanym Starym Miastem i monumentalną katedrą, spacer po centrum miasta. Następnie przejazd do miejscowości Figueres, zwiedzanie Muzeum Salvadore Dali. Powrót do Lloret de Mar.

6. DZIEŃ - Popołudniowa wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer uliczkami średniowiecznego miasteczka/ dla chętnych rejs statkiem.

Ponadto w czasie wolnym plażowanie przy basenie i nad morzem Wieczorami najlepsze w Europie dyskoteki i inne imprezy kulturalne.

7. DZIEŃ - Po śniadaniu wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję i Niemcy do Polski

8. DZIEŃ - Przyjazd do Polski i zakończenie wycieczki

Świadczenia zawarte w cenie:                                          1699 zł
                  zielone szkoły od 1299 zł

  • przejazd komfortowym autokarem /toaleta, cafe-bar, klimatyzacja,
  • 5 noclegów w Hiszpanii w dobrym hotelu z basenem, pokoje 2/3 os. z klimatyzacją
  • pełne wyżywienie w Hiszpanii: 5 śniadań i 5 obiadokolacji w formie bufetu
  • 2 noclegi tranzytowe
  • 2 śniadania po noclegach tranzytowych
  • ubezpieczenie Warta Travel
  • wszystkie wycieczki podane w programie
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • przewodnik lokalny w Barcelonie
 
Hiszpania to już chyba tradycyjnie ulubiony kierunek wypoczynku dorosłych i młodzieży, dobre hotele i doskonała kuchnia, ponadto plaże, słońce i plaże