Costa Brava i Barcelona samolotem 11.08-18.08.2020

1. DZIEŃ – Przejazd do Berlina na lotnisko i przelot do Barcelony  Następnie Przejazd do hotelu  ***/****.  Lloret de Mar, to znany w całej Europie kurort wakacyjny i najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava. obiadokolacja i nocleg.
2. DZIEŃ – Po śniadaniu wypoczynek na miejscu, zwiedzanie miasteczka w tym urokliwyi wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava Lloret de Mar to miejscowość znana z szerokich, piaszczystych plaż, pięknej, długiej promenady oraz licznych urokliwych skalisto piaszczystych zatoczek. 

3. DZIEŃ – Całodzienna dla chętnych wycieczka do stolicy Katalonii – BARCELONY, zwiedzanie miasta. W programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo z zewnątrz. Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, możliwość wygospodarowania czasu na wizytę na stadionie FC Barcelona Camp Nou. Czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria. Możliwość pozostania na wieczorny spektakl muzyki i światła przy słynnych barcelońskich fontannach. Powrót na obiadokolację i nocleg. 

4. DZIEŃ – Po śniadaniu dla chętnych wycieczka autokarowa lub rejs statkiem wzdłuż wybrzeża do malowniczej miejscowości Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer  uliczkami średniowiecznego miasteczka/ dla chętnych rejs statkiem. Ponadto w czasie wolnym plażowanie przy basenie i nad morzem. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. Wieczorami ewentualne dyskoteki lub inne imprezy kulturalne.  

5. DZIEŃ – Dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym 

6. DZIEŃ – Po śniadaniu możliwość zorganizowania dodatkowej wycieczki na Wzgórze Montserrat z klasztorem benedyktyńskim zawieszonym w skałach oraz bazyliką z figurką Czarnej Madonny. Jedna z piękniejszych miejsc Katalonii. Dojazd urokliwą górską trasą widokowa pełną niesamowitych widoków. Masyw górski Montserrat położony jest ok. 40 na północny zachód od Barcelony. Powrót na powrót na obiadokolację i nocleg 

7. DZIEŃ – Dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym 

8. DZIEŃ – Po śniadaniu czas wolny na ostatnią kąpiel lub spacer, Po południu przejazd do Barcelony na lotnisko i przelot samolotem do Berlina, powrót autokarem do domu

Świadczenia zawarte w cenie                        ok. 2499-2599 zł *

  • 7 noclegów w hotelu z basenem *** pokoje 2/3 osobowe z łazienkami,
  • dojazd do Berlina na lotnisko i powrót
  • wyżywienie na miejscu w formie All inclusive
  • opieka i informacja turystyczna pilota-przedstawiciela biura
  • przelot samolotem do Barcelony i powrót
  • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
  • opłatę lotniskową
  • ubezpieczenie Warta Travel
  • Uwaga: Podana cena nie obejmuje wycieczek opisanych w programie.
  • *dokładna cena uzależniona od ilości uczestników