Costa Brava i Barcelona samolotem 28.09-02.10.2019

1. DZIEŃ – przejazd na lotnisko do Berlina. Przelot z Berlin - Barcelona /06.55-08.35/- Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, w miejscowości Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu*** z basenem.  Lloret de Mar, to znany w całej Europie kurort wakacyjny i najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg

2. DZIEŃ – Po śniadaniu wypoczynek na miejscu, zwiedzanie miasteczka w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava Lloret de Mar to miejscowość znana z szerokich, piaszczystych plaż, pięknej, długiej promenady oraz licznych urokliwych skalisto piaszczystych zatoczek. 

3. DZIEŃ – Całodzienna wycieczka do stolicy Katalonii – BARCELONY, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo z zewnątrz. Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, możliwość wygospodarowania czasu na wizytę na stadionie FC Barcelona Camp Nou. Czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria. Wieczorem powrót do Lloret de Mar na obiadokolację i nocleg.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu wycieczka autokarowa lub rejs statkiem wzdłuż wybrzeża do malowniczej miejscowości Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer  uliczkami średniowiecznego miasteczka/ dla chętnych rejs statkiem. Ponadto w czasie wolnym plażowanie przy basenie i nad morzem. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. Wieczorami ewentualne dyskoteki lub inne imprezy kulturalne. 

5. DZIEŃ – Przejazd do Barcelony na lotnisko i przelot samolotem do Berlina, /10.30-13.30 lub 20.10-23.00/powrót do domu

 Świadczenia cenie:                                                          ok. 1698 zł 

 • Dojazd na lotnisko do Berlina i powrót
 • przelot samolotem Berlin – Barcelona – Berlin
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 • duży bagaż podręczny
 • 4 noclegi w Hiszpanii w hotelu *** z basenem,
 • wyżywienie w Hiszpanii: 4 śniadania i 4 obiadokolacje w formie bufetu, możliwość dokupienia trzeciego posiłku w ciągu dnia ok. 5 euro/dzień
 • ubezpieczenie Warta Travel
 • opieka i informacja turystyczna pilota
 • podatek Vat

Uwaga: Podana cena nie obejmuje całodziennej wycieczki do Barcelony w cenie ok. 30 euro/os oraz ewentualnych dodatkowych biletów wstępu do zwiedzanych trakcji. /Cały program pobytu można jednak zrealizować bez płatnych wstępów/. Koszt wycieczki do Tossa de Mar – statkiem w dwie strony ok. 22 euro – autobusem ok 6 euro


Hiszpania Costa Brava autokarem
Terminy dowolne - oferta dla grup

1. DZIEŃ - Wyjazd we wczesnych godzinach rannych i przejazd przez Niemcy na nocleg tranzytowy przy granicy francusko-niemieckiej.

2. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd do Hiszpanii do miejscowości Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelach ***/****. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość wybrzeża Costa Brava, znana z szerokich, piaszczystych plaż, pięknej promenady oraz urokliwych zatoczek i słynnych w całej Europie dyskotek.

3 - 6. DZIEŃ - Zwiedzanie najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc Katalonii i wybrzeża Costa Brava w Hiszpanii, w tym wycieczki do następujących miejscowości:

3. DZIEŃ - Dzień przeznaczony na wypoczynek oraz krótkie zwiedzanie miasta Lloret de Mar, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava

4. DZIEŃ - Całodzienna wycieczka na Wzgórze Montserrat z klasztorem benedyktyńskim zawieszonym w skałach oraz bazyliką z figurką Czarnej Madonny. Po południu w drodze powrotnej wizyta w stolicy Katalonii - BARCELONIE, w programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi - wejście do środka, ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański.

5. DZIEŃ - Do południa wycieczka do miejscowości Girona z licznymi średniowiecznymi pamiątkami architektury oraz doskonale zachowanym Starym Miastem i monumentalną katedrą, spacer po centrum miasta. Następnie przejazd do miejscowości Figueres, zwiedzanie Muzeum Salvadore Dali. Powrót do Lloret de Mar.

6. DZIEŃ - Popołudniowa wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer uliczkami średniowiecznego miasteczka/ dla chętnych rejs statkiem.

Ponadto w czasie wolnym plażowanie przy basenie i nad morzem Wieczorami najlepsze w Europie dyskoteki i inne imprezy kulturalne.

7. DZIEŃ - Po śniadaniu wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję i Niemcy do Polski

8. DZIEŃ - Przyjazd do Polski i zakończenie wycieczki

Świadczenia zawarte w cenie:                                                  1699 zł
                          zielone szkoły od 1299 zł

 • przejazd komfortowym autokarem /toaleta, cafe-bar, klimatyzacja,
 • 5 noclegów w Hiszpanii w dobrym hotelu z basenem, pokoje 2/3 os. z klimatyzacją
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: 5 śniadań i 5 obiadokolacji w formie bufetu
 • 2 noclegi tranzytowe
 • 2 śniadania po noclegach tranzytowych
 • ubezpieczenie Warta Travel
 • wszystkie wycieczki podane w programie
 • opieka i informacja turystyczna pilota
 • przewodnik lokalny w Barcelonie