Grecja promem - terminy dowolne

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski ok. południa i przejazd przez Niemcy i Austrię do Włoch.

2. DZIEŃ - Przyjazd do Wenecji, zaokrętowanie na promie płynącym z Włoch do Grecji. Rejs luksusowym promem po Adriatyku. Na promie basen, dyskoteka dla pasażerów promu, sklepy, restauracje, taras plażowy.

3. DZIEŃ - Przypłynięcie do Patry w Grecji i przejazd do hotelu na Peloponezie, obiadokolacja i nocleg w Tolo, w turystycznej miejscowości z jedyną na Peloponezie piaszczysta plażą.

4. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. W tym lub w kolejnych dniach organizacja wieczoru greckiego.

5. DZIEŃ - Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Grecji Aten i centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. Po południu dla chętnych wjazd kolejką linową na wzgórze Gore-Parnis. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

6. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym.

7. DZIEŃ - Po śniadaniu wycieczka szlakiem starożytnej Argolidy. Następnie zwiedzanie ruin miasta i Grobu Agamemnona w Mykenach, starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros oraz urokliwego miasteczka i twierdzy w Nafplio.Obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ - Po południu przejazd do Patry – krótkie zwiedzanie miasta i wejście na prom odpływający do Włoch. Ponownie dyskoteka na promie i inne atrakcje.

9. DZIEŃ - Przypłynięcie promu do Ancony i dalej przejazd autokarem przez Austrię i Niemcy do Polski.

10. DZIEŃ - Powrót do Polski i przyjazd do Domu.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, video/,
 • 5 noclegów w Grecji w hotelu standard ***, w jednym miejscu, w pokojach 2,3 os.
 • przeprawa promem lux po Adriatyku
 • 2 noclegi na promie - miejsca w kabinach 4 os.
 • wyżywienie w Grecji:5 śniadań i 5 obiadokolacji – kuchnia grecka.
 • wszystkie wycieczki podane w programie
 • wstępy do zwiedzanych atrakcji: Akropol, Mykeny, Epidauros
 • ubezpieczenie KLiNNW
 • opieka i informacja turystyczna pilota,
 • podatek VAT
 
Grecja to połączenie starożytnej historii i pięknych krajobrazów. ponadto piękna i słoneczna pogoda. Wszystko to czyni, iż wyjazdy w tym kierunku zawsze są udane

Grecja samolotem

1. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko do Warszawy lub Berlina,  następnie przelot do Aten. Odbiór z lotniska i transfer do Hotelu na Peloponezie. Hotel w Tolo, w turystycznej miejscowości z jedyną na Peloponezie piaszczysta plażą. obiadokolacja i nocleg

2. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. Organizacji wieczoru greckiego. 

3. DZIEŃ - Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Grecji Aten i centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. W trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie Kanału Korynckiego oddzielającego półwysep Peloponez od stałego lądu. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym.

5. DZIEŃ - Po śniadaniu wycieczka szlakiem starożytnej Argolidy. Przejazdu i zwiedzanie Kanału Korynckiego odcinającego Półwysep Peloponeski od stałego lądu. Następnie zwiedzanie ruin miasta i Grobu Agamemnona w Mykenach, starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros oraz urokliwego miasteczka i twierdzy w Nafplio. Obiadokolacja i nocleg. 

6. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek lub rejs statkiem wzdłuż malowniczego greckiego wybrzeża i kąpiele w zatokach.

6. DZIEŃ - Po śniadaniu dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży lub przy basenie hotelowym. 

7. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko i przelot z Aten do Warszawy. /10.50 -12.50/ Powrót autokarem.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • 7 noclegów w Grecji w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami hotel z basenem
 • wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji w Grecji
 • transfer: lotnisko - hotel - lotnisko w Grecji
 • przejazd i powrót autokarem do/z Berlina
 • opieka i informacja turystyczna pilota
 • ubezpieczenie Warta KLiNNW
 • podatek VAT