Dodatkowy termin !
Zakopane i Energylandia 05.08-13.08.2021

 

Zakopane i Energylandia

18.07 - 27.07.2021

Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA!!!

ENERGYLANDIA MEGA HIT !!! Całodzienny pobyt w Parku Rozrywki /bilet we własnym zakresie/. Niesamowity dzień w najnowocześniejszym, największym, pierwszym prawdziwym Parku  Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Czeka tu na Was kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych atrakcji,
z których  będziecie mogli korzystać przez cały dzień bez limitu i do woli!
Na miejscu pobyt w Białym Dunajcu, w bardzo ładnym pensjonacie góralskim „Dunajecki Gościniec” www.dunajeckigosciniec.com.pl, połączony z dobrą zabawą i bogatym programem zwiedzania.

WIELKA KROKIEW - Wjedziemy kolejką na szczyt skoczni, aby poczuć się jak Kamil Stoch tuż przed skokiem.

UROKI KRUPÓWEK - Zakupowe szaleństwo na najsłynniejszym deptaku dla wszystkich poszukiwaczy pamiątek. 

WYCIECZKA PIESZA SZLAKIEM TURYSTYCZNYM do DOLINY KOŚCIELISKIEJ Udamy się na wyprawę z przewodnikiem tatrzańskim do najpiękniejszej i najczęściej odwiedzanej doliny w Tatrach Polskich, gdzie liczne atrakcje po drodze są zapewnione. 

ZDOBYCIE GUBAŁÓWKI i BUTOROWEGO WIERCHU - Wejście na szczyt Gubałówki niebieskim szlakiem spod Butorowego Wierchu, to wyprawa dla odważnych ;)

ZJEŻDŻALNIA GRAWITACYJNA Z GUBAŁÓWKI  HIT! - Po trudach wdrapywania się na górę, w nagrodę zjazd Zjeżdżalnią Grawitacyjną. Pomkniemy na wózku, serpentyną po wyprofilowanym torze, z Gubałówki w kierunku Zakopanego torem o długości 700 m, kącie nachylenia 6,6%, skąd rozciąga się piękna panorama Tatr.

ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO - Zakopane jest najwyżej położonym miastem Polski. Zwiedzimy m.in. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Kaplicę na Jaszczurówce, budowle w stylu zakopiańskim, zakopiańskie wille np. Koliba i Pod Jedlami.

EKSPLORACJA JASKIŃ TARZAŃSKICH - Atrakcyjna wyprawa z przewodnikiem do wybranych jaskiń, gdzie progi i ślepe korytarze nas nie odstraszą m.in. dzięki latarkom, które należy zabrać ze sobą!

SPOTKANIE z GAZDĄ na LUZIE ! - Ciekawe i ekscytujące opowieści przy ognisku, opowiadane oryginalną góralską gwarą. 

WYCIECZKA PIESZA do DOLINY i POLANY STRĄŻYSKIEJ - Wyprawa z przewodnikiem górskim i dojście do Wodospadu Siklawicy.

WIZYTA w BACÓWCE - Będziemy obserwatorami wyrobu oscypków, gdzie na miejscu będziemy mogli dokonać zakupu świeżutkich oscypków. 

BINGO, ALIBI, KALAMBURY i KARAOKE - Zabawne gry towarzyskie, podczas których nie da się pozostać poważnym

DZIEŃ ZABAW I SPORTU - Rozegramy m.in. mecz kolonistów w piłkę nożną „Dziewczyny kontra Chłopaki” oraz oczywiście będzie BALONIADA.  

DYSKOTEKI - Wybory Miss i Mistera kolonii oraz bal przebierańców.

Ostatniego dnia, ok południa i po wydaniu prowiantu, wykwaterowanie i przejazd do KRAKOWA. Krótki pobyt na najznamienitszym Rynku Starego Miasta oraz wyjazd w drogę powrotną. Po drodze przerwa na posiłek w McDonald’s /we własnym zakresie/. Przyjazd do Słupska we wczesnych godzinach rannych.

 

Świadczenia w cenie:                                          1499 zł 

  • przejazd autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi w pokojach z łazienkami , w pensjonacie góralskim w Białym Dunajcu
  • pełne całodzienne wyżywienie - śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje  /bardzo dobra kuchnia domowa/, prowiant na drogę powrotną
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • podatek Vat

Uwaga! Dodatkowo płatne: bilety wstępu, atrakcje i przewodnicy górscy -199 zł/os.