Wyspy Kanaryjskie -

Teneryfa lub Lanzarotte

Oferta przygotowywana w oparciu o przyjemny i popularny hotel BLUE SEA PUERTO RESORT ****All inclusive , położony w przepięknej scenerii tropikalnych ogrodów i miejscowości Puerto de la Cruse.Panuje tu znakomita wakacyjna aura. Duży, ładnie zaaranżowany basen zaprasza do kąpieli, a piękne zachody słońca podziwiane w okolicy na długo zostają w pamięci.

Teneryfa to błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny. 

W trakcie pobytu: Grand Tour – objazd wyspy — poznajemy krajobraz księżycowy – przejazd do Parku Narodowego Canadas del Teide - Nad parkiem dominuje wulkan Teide – najwyższa góra Hiszpanii (3718 m). Potem przejazd trasą prowadzącą przez Santiago del Teide w pobliże słynnych klifów Los Gigantes. Następnie przejazd krętą trasą widokową do malowniczej wioski Masca, położonej między imponującymi wzgórzami wulkanicznymi o wysokości około 600 m n.p.m. Postój w punkcie widokowym w pobliżu Garachico – miasteczka częściowo zalanego przez lawę. Wycieczka całodzienna. 

Świadczenia zawarte w cenie:
dokładna cena uzależniona od ilości osób i terminu wylotu
·         przelot Berlin – Tenerife – Berlin
·         obowiązkową opłatę lotniskową
·         obowiązkową dopłatę transportową
·         transfery lotnisko – hotel – lotnisko klimatyzowanym autokarem,
·         zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu, pokoje dwuosobowe standardowe,
·         wyżywienie:
formuła all inclusive (AI),
·         wycieczka opisana w programie
·         ubezpieczenie KL i NW – 10.000€ / osoba,
·         opieka przedstawiciela biura,
·         składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,