Wilno samolotem

1. DZIEŃ – Przelot z Gdańska do Wilna /14.30-16.30/ przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Wieczór do własnej dyspozycji - możliwość przejazdu do centrum na wieczorny spacer i indywidualna obiadokolacja w wybranej restauracji, nocleg. 

2. DZIEŃ - Po śniadaniu zwiedzanie Wilna z lokalnym przewodnikiem, w tym np: Sanktuarium Maryjne w Ostrej Bramie, Kościół św. Teresy, cerkiew Ducha, kościół św. Janów, Plac Ratuszowy, przejście Ulicą Niemiecką oraz zwiedzanie z zewnątrz - domu Moniuszki, uniwersytetu, Pałacu Prezydenta i inne obiekty godne zobaczenia, Po południu czas wolny - czas na popołudniową kawę w klimatycznych kafejkach na terenie Starego Miasta itp. Możliwość zorganizowania grupowej obiadokolacji np. w regionalnej litewskiej restauracji i nocleg. 

3. DZIEŃ - Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Wilna: Katedra św. Stanisława świątynia św. Anny, polska katedra św. Ducha, barokowy kościół św. Piotra i Pawła, Zielony Most, Góra 3 Krzyży, Wejście na Wzgórze Zamkowe i Wieżę Giedymina. Muzeum i pomnik Adama Mickiewicza. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki do Trok - zwiedzanie zamku księcia Witolda na wyspie lub Vichy Water Park w Wilnie - największy aquapark w Europie wschodniej - wodny relax i wspaniała zabawa. Czas na obiadokolację i powrót na nocleg. 

3. DZIEŃ - Po śniadaniu zwiedzanie Cmentarz na Rossie, następnie  czas wolny zakupy, centrum handlowe itp. do ok. 15 potem przejazd na lotnisko. Przelot do Gdańska /17.10-17.25/ 

Świadczenia zawarte w cenie 
dokładna cena uzależniona od ilości osób i terminu wylotu

·     Przelot na trasie Gdańsk - Wilno - Gdańsk
·     2 noclegi w pokojach 2,3 os. z łazienkami
·     wyżywienie – 3 śniadania
·     opieka i informacja turystyczna pilota lub przedstawiciela biura na miejscu
·     ubezpieczenie NNW i KL
 

UWAGA: Cena nie obejmuje ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, ewentualnej wycieczki do Trok i opłaty lokalnego przewodnika na miejscu, lokalnych środków transportu na potrzeby dojazdu do hotelu i do lotniska