Włochy - Cattolica k/Rimini
Lato 2021 w przygotowaniu

Wyjazd ze Słupska, przejazd przez Niemcy i Austrię do Włoch. 

Przyjazd do miejscowości Cattolica k/Riminii, słynnego włoskiego kurortu o szerokich piaszczystych plażach nad Morzem Adriatyckim. Zakwaterowanie w hotelu RIVIERA w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami, hotel jest doskonale usytuowany w niewielkiej odległości od szerokiej piaszczystej plaży, korzystanie z basenu w hotelu obok.
Cattolica to niezwykle urokliwa i klimatyczna miejscowość położna na Wybrzeżu Adriatyckim w okolicy Riminii. Centrum Cattolicy to długi deptak wypełniony restauracjami, barami, sklepami, butikami oraz dyskotekami popularnymi w całej Europie. Ta miejscowość w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort turystyczny.  

Pobyt i wypoczynek nad morzem połączony z bogatym programem zwiedzania 

Cattolica zwiedzanie popularnej i rozrywkowej miejscowości  wybrzeża Adriatyku, spacer po starym mieście, zobaczymy fontanę Delle Sirene, port rybacki, wieczorne przejście do pięknie oświetlonego portu rybackiego.   

San Marino wycieczka do urokliwego mini państwa, zwiedzanie Starego Miasta jednego z najmniejszych państw na świecie, położonego malowniczo w górach, dla chętnych możliwość zrobienia zakupów w miejscowych sklepach wolnocłowych. 

Riminii odwiedzimy pobliską miejscowość, która swoją potęgę turystyczną budowała w latach siedemdziesiątych XX wieku. Miasto szczyci się dzielnicą San Giuliano, która jako jedyna zachowała swój dawny klimat i charakter zabudowy. W Rimini znajduje się także m.in. Muzeum Federico Felliniego, spacer nadmorskim deptakiem. 

Mirabilandia całodzienny pobyt w jednym z najsłynniejszych włoskich parków rozrywki z wieloma niezapomnianymi atrakcjami /wstęp dodatkowo płatny/. 

plażowanie, kąpiele w morzu i aktywny wypoczynek na pięknej Riwierze Adriatyckiej, rozgrywki sportowe, siatkówka plażowa, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu dyskoteki /jedne z najlepszych w Europie/, dyskoteki w hotelu i inne imprezy kulturalne. 

Rzym i Watykan możliwość organizacji fakultatywnej całodziennej wycieczki.

Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Słupska następnego dnia.

świadczenia zawarte w cenie                                                 1950 zł

  • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy,
  • noclegi w hotelu w pokojach 3-4 os. z łazienkami /możliwe łóżka piętrowe/
  • pełne wyżywienie we Włoszech, /śniadania, lunch, obiadokolacje - bufet włoski/
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, w tym ratownika
  • realizacja programu obozu na miejscu
  • ubezpieczenie AXA S.A

Uwaga! Cena nie obejmuje lokalnej taksy klimatycznej 15 euro oraz całodziennego biletu wstępu do Mirabilandii ok. 35 euro. Obowiązkowej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. W ofercie również możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej do Rzymu i Watykanu ok. 55 euro.