Praga na weekend

1. DZIEŃ Wyjazd z Polski w godzinach rannych i przejazd przez Niemcy na obiadokolacje i nocleg w okolicach Pragi. Wieczór do zagospodarowania przez grupę. Możliwość organizacji muzyki i tańców lub wieczór i degustacja piwa w jednej z wybranych pijalni piwa.

2. DZIEŃ – Od rana zwiedzanie zabytków jednego z piękniejszych miast Europy - PRAGI - Hradczany, Zamek Praski, Katedra św. Wita z Kaplicą św. Wacława, kościół św. Jerzego, Klasztor na Strahowie gdzie z tarasu widokowego można spojrzeć na panoramę miasta, Most Karola, Rynek Staromiejski, Ratusz ze słynnym zegarem kurantowym i procesją apostołów. Pozostała część Starego Miasta i Plac Wacława. Ewentualnie dodatkowa opcja popołudniowy rejs statkiem po Wełtawie lub wieczorny spektakl muzyki i światła przy „grających fontannach”. Obiadokolacja i powrót do hotelu.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu możliwość skorzystania z nowoczesnego Aquaparku zlokalizowanego przy hotelu. ok. południa wyjazd w drogę powrotna do Polski. lub wyjazd rano i w trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie DREZNA - stolicy Saksonii. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 
 

Praga Skalne Miasto i Wrocław

1. DZIEŃ – Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd na południe Polski.

2. DZIEŃ – Rano przyjazd do Skalnego Miasta w Czechach – kilkugodzinny pobyt wśród niezwykłych naturalnych atrakcji przyrodniczych oraz niezapomniany rejs łódkami po małym jeziorku otoczonym skałami. Po południu krótka wizyta na urokliwym rynku w Jeleniej Górze, ewentualnie Opactwo Cystersów w Krzeszowie. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Karpacza.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd do Pragi - zwiedzanie zabytków stolicy Czech i jednocześnie jednego z piękniejszych miast Europy, w tym: Hradczany, Zamek Praski, Katedra św. Wita, Złota Uliczka, spacer mostem Karola do Rynku Staromiejskiego, Ratusz, Zegar Orloj oraz Kościół NMP, Plac Wacława. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg do Polski.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu wejście na Śnieżkę albo wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę lub przejazd do Szklarskiej Poręby i spacer do wodospadu Kamieńczyka albo wodospadu Szklarki w Karkonoskim Parku Narodowym. Po południu przejazd do zamku Czocha lub stojącego na skalistym wzgórzu Zamku Chojnik. W trakcie przejazdu krótka wizyta w Lubomierzu – w zagrodzie u Kargula i Pawlaka. Obiadokolacja i nocleg

5. DZIEŃ – Po śniadaniu powrót do Słupska. W trakcie przejazdu przerwa na Starym Mieście we Wrocławiu, w tym możliwość zwiedzania np. Panoramy Racławickiej. Ponadto w trakcie powrotu możliwość wygospodarowania czasu na godzinny pobyt w kompleksie basenów Akvawit w Lesznie. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

Przejazd zachodnim autokarem z WC, klimatyzacją, barkiem, video, 3 noclegi w pokojach 3, 4 os. z łazienkami w Karpaczu lub okolicy, wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie Warta Travel, opieka i informacja turystyczna pilota, podatek VAT