Paryż

1. DZIEŃ - Wyjazd ok. południa i przejazd przez Niemcy do Francji.

2. DZIEŃ – Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: historyczne centrum Paryża – Wyspa Cite i Katedra Notre Dame, Wyspa św. Ludwika, Pałac Sprawiedliwości, Święta Kaplica (Saint Chapelle), Sorbona, Panteon, Ogród Luksemburski. Po południu Bazylika Sacre-Coeur i wzgórze Montmartre, Plac du Tertre będący jednym z najbardziej malowniczych zakątków Paryża, Plac Pigale i Moulin Rouge, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd do Wersalu – zwiedzanie Pałacu Ludwika XIV i spacer po królewskich ogrodach, powrót do Paryża. Po południu dalszy ciąg zwiedzania miasta: Muzeum Luwru – jedno z najwspanialszych muzeów na świecie – mieszczącego się w dawnej rezydencji królewskiej, centrum Paryża wokół Opery Garnier, Plac Vandome i muzeum perfum z możliwością dokonania zakupów. Po obiadokolacji wieczorny rejs statkiem po Sekwanie, nocleg.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Paryża, w tym Muzeum Orsey – muzeum impresjonistów, Droga triumfalna – od Luwru poprzez Ogrody Tuilleries do Placu zgody i dalej przez pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego, Plac Trocadero oraz Wieża Eiffla, Obiadokolacja w centrum i nocleg.

5. DZIEŃ – Po śniadaniu. przejazd metrem do Dzielnicy XXI wieku – La Defense zwanej paryskim Manhattanem – (centrum handlowe). Po zrobieniu zakupów wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie przejazdu popołudniowo-wieczorne zwiedzanie Brukseli - stolicy zjednoczonej Europy, w tym najpiękniejszy Ratusz i plac Europy Grand Place oraz spotkanie z symbolem miasta figurką Manneken Pis. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną.

6. DZIEŃ - Przyjazd do Polski.

Świadczenia zawarte w cenie

Przejazd zachodnim autokarem /klimatyzacja, barek, WC, video/, 3 noclegi w hotelu w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami, opieka i informacja turystyczna pilota, przewodnik miejscowy w Paryżu, wyżywienie – 3 śniadania w hotelu i 3 obiadokolacje w centrum Paryża, ubezpieczenie Warta Travel, podatek Vat

 
Sześciodniowa wycieczka do Paryża, stolicy Francji, miasta zakochanych, miasta wspaniałych zabytków oraz pełnych sztuki muzeów. W trakcie zwiedzania możliwość podziwiania architektury i życia Paryża oraz okolicznych atrakcji takich jak np. Wersal. Niezapomnianym przeżyciem będzie wieczorny rejs statkiem po Sekwanie lub wjazd na ostatnie piętro Wieży Eiffla.