Muszyna i Beskid Śląski

06.07 - 17.07.2018
15.07 - 26.07.2018
24.07 - 04.08.2018

1. DZIEŃ - Wyjazd ze Słupska w godzinach wieczornych i przejazd na południe Polski do miejscowości Muszyna malowniczo położonej w dolinie Popradu. Zakwaterowanie w atrakcyjnym, dużym Ośrodku wypoczynkowym Kolejarz posiadającym 2 baseny ze zjeżdżalniami, http://www.dwkolejarz.pl/, z bogatą bazą sportowo-rekreacyjną, proponuje szereg dodatkowych atrakcji m.in.: Na terenie ośrodka znajdują się 2 baseny ze zjeżdżalniami, paintball, tory łucznicze, boisko do piłki siatkowej i nożnej, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem.

2 - 11. DZIEŃ - Pobyt i wypoczynek z bardzo bogatym i atrakcyjnym programem:

* Wycieczka piesza rekreacyjnym szlakiem turystycznym przez Popradzki Park Krajobrazowy - jeden z bogatszych przyrodniczo i najpiękniejszych krajobrazowo terenów Polski.
* Wizyta w niezwykłych OGRODACH SENSORYCZNYCH - atrakcja uzdrowiska, która przenosi odwiedzających do czasów starożytnej Grecji i Rzymu
* Atrakcyjna wycieczka do Krynicy Górskiej - wejście na Górę Parkową, ze szczytu, którego roztacza się przepiękna panorama Beskidu Sądeckiego. Na górze czeka super niespodzianka - RAJSKA ŚLIZGAWKA i 1 super zjazd torem bobslejowym w specjalnych saneczkac.
*
EURO-BUNGY "Podniebne szaleństwo" - akrobatyczne ewolucje i skoki powietrzne na specjalistycznej trampolinie z asekuracją wykwalifikowanej obsługi.
* HAND MADE i FABRYKA FANTAZJI - dekoracje z pomysłem na upominki i pamiątki z wakacji Spacer do ruin XIV wiecznego Zamku nad zakolem rzeki Poprad, gdzie z tarasu widokowego rozciąga się przepiękna panorama na całą Muszynę.
*
ZJEŻDŻALNIA DMUCHANA - zjazdy po ogromnej 12 metrowej zjeżdżalni - duża prędkość i miękkie lądowani.
*
Hit sezonu! Zabawa w Kuli wodnej Aquazorbing to pływanie w przezroczystej, nadmuchiwanej kuli, w środku której znajduje się uczestnik zabawy, który może w ten sposób chodzić po wodzie, biegać i robić fikołki oraz WYŚCIGI w basenie w dwóch KULACH AQUAZORBING!.
* Wycieczka na SŁOWACJĘ do miejscowości Stara Lubowna, zwiedzanie średniowiecznego Zamku, czas wolny w urokliwym słowackim miasteczku.
* MUSZYNA TOUR - czyli piesze wycieczki po Muszynie.
* Wizyta w Parku Zdrojowym Baszta - na chętnych czekają nowoczesne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
*
Nauka Tańca w rytmie ZUMBY w profesjonalnie wyposażonej sali tanecznej - dla chętnych.
* Nauka pływania w basenie przy ośrodku pod okiem instruktora - ratownika - dla chętnych.
* Codzienne kąpiele w basenach ze zjeżdżalniami na terenie ośrodka.
* Aerobik i inne ćwiczenia w basenie przy ośrodku.
* Ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie ośrodka.
* Dzień zabaw i sportu - zabawa w węzeł gordyjski oraz przeciąganie liny, gra w dwa ognie i kometkę, mecz kolonistów w piłkę siatkową oraz BALONIADA, Wieczorem dyskoteki w profesjonalnej sali, wybory Miss i Mistera kolonii

11 DZIEŃ - Do południa korzystanie z atrakcji ośrodka, po obiedzie wyjazd w drogę powrotną

12 DZIEŃ - Przyjazd do domu

 
  • przejazd autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami
  • pełne całodzienne wyżywienie – 4 posiłki dziennie -śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie NNW Warta
  • WI-FI bezpłatny dostęp do internetu                                                                            

Uwaga! Dodatkowo płatne: bilety wstępu i rozbudowany pakiet atrakcji w ośrodku - 191 zł oraz wycieczka na Słowację - 60 zł/os. Dla "odważnych" istnieje możliwość dokupienia gry w PAINTBALL w ośrodku.