Muszyna i Energylandia

03.08-11.08.2023

Wyjedziemy ze Słupska w godzinach wieczornych i przejedziemy na południe Polski do miejscowości Muszyna malowniczo położonej w dolinie Popradu. Zakwaterowanie w atrakcyjnym, dużym Ośrodku Wypoczynkowym "KOLEJARZ" http://www.dwkolejarz.pl/  z bogatą bazą sportowo-rekreacyjną. Na terenie ośrodka znajdują się 2 baseny ze zjeżdżalniami, paintball, tory łucznicze, boisko do piłki siatkowej i nożnej, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem.
Nasz pobyt i wypoczynek z bogatym i atrakcyjnym programem :)              

POPRADZKI PARK KRAJOBRAZOWY Wycieczka piesza rekreacyjnym szlakiem turystycznym przez jeden z najbogatszych przyrodniczo i najpiękniejszych krajobrazowo terenów Polski.
KRYNICA GÓRSKA Bardzo atrakcyjna wycieczka z wejściem na Górę Parkową ze szczytu którego roztacza się przepiękna panorama Beskidu Sądeckiego. Na górze czeka na nas niespodzianka rajska ślizgawka i 1 super zjazd torem bobslejowym w specjalnych saneczkach. 
ZABAWA W KULI WODNEJ "AQUAZORBING"!  Pływanie w przezroczystej, nadmuchiwanej kuli, w środku której znajduje się uczestnik zabawy, który może w ten sposób chodzić po wodzie, biegać i robić fikołki. 
"EURO-BUNGY" PODNIEBNE SZALEŃSTWO! Akrobatyczne ewolucje i skoki powietrzne na specjalistycznej trampolinie z asekuracją wykwalifikowanych animatorów.
"HAND MADE" i FABRYKA FANTAZJI - Własnoręcznie wykonamy dekoracje z pomysłem na upominki i pamiątki z wakacji. 
RUINY ZAMKU - Spacer do ruin XIV wiecznego Zamku nad zakolem rzeki Poprad, gdzie z tarasu widokowego rozciąga się przepiękna panorama na całą Muszynę.
OGRODY SENSORYCZNE - Wizyta w niezwykłych ogrodach, które przeniosą nas do czasów starożytnej Grecji i Rzymu.
MUSZYNA TOUR - Piesze wycieczki po Muszynie. 
BASZTA - Wizyta w Parku Zdrojowym, gdzie na chętnych czekają nowoczesne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
TAŃCE w rytmie ZUMBY- Będą tańce na wesoło  w profesjonalnie wyposażonej sali tanecznej, oczywiście dla chętnych.
PŁYWANIE W BASENACH ZE ZJEŻDŻALNIAMI NA TERENIE OŚRODKA! - Codziennie pływamy i bawimy się oraz ćwiczymy aerobik w basenie przy ośrodku pod okiem ratownika. 
OLIMPIADA BESKIDZKA  - To zawody sportowe na wesoło w takich dyscyplinach jak sumo, szalona sztafeta, wyścig na nartach, a potem mecz kolonistów w piłkę siatkową oraz oczywiście baloniada
DYSKOTEKI I WIECZORY FILMOWE - Dyskoteki odbywać się będą w profesjonalnie wyposażonej sali tanecznej z konkursami i wyborem Miss i Mistera kolonii, będzie też czas na wieczorne seanse filmowe.
ENERGYLANDIA!!! - Ostatniego dnia pojedziemy do Energylandii na całodzienną zabawę w Parku Rozrywki. To będzie niesamowity dzień w najnowocześniejszym, największym Parku  Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Czeka tu na nas kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń, z których będziemy mogli korzystać bez limitu i do woli! Wieczorem jeszcze wizyta w McDonald’s (we własnym zakresie) i powrót do domu.  Przyjedziemy do Słupska w godzinach rannych.

 
 
 
Świadczenia zawarte w cenie -                                              1599 zł
  • przejazd autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami
  • pełne całodzienne wyżywienie – 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje oraz prowiant na drogę powrotną
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie 
  • składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
Uwaga! Dodatkowo płatne bilety wstępu i pakiet atrakcji w ośrodku w cenie 299 zł (opłata w biurze lub przelewem). Bilet do Energylandii dodatkowo płatny ok. 100 zł (opłata w autokarze).