Majorka

01.05-06.05.2023

1. DZIEŃ - Przejazd do Berlina na Lotnisko. Przelot do Palma de Majorka. Transfer do Hotelu *** w miejscowości El Arenal, który oferuje opcje All inclusive. Majorka to największa i najbardziej popularna wyspa archipelagu Baleary, leży w strefie klimatu śródziemnomorskiego z suchymi słonecznym latem, piaszczyste plaże z łagodnym nachyleniem zachęcają do częstych kąpieli w bardzo ciepłych wodach Morza Śródziemnego. Na miejscu dni przeznaczone na wypoczynek i plażowanie nad ciepłym morzem lub przy basenie hotelowym. W trakcie pobytu organizacja grupowego programu zwiedzania. Poniżej wybrane propozycje wycieczek:

2. DZIEŃ - Dla chętnych przejazd do stolicy Balearów Palma de Majorka i zwiedzanie miasta w tym centrum z licznymi zabytkami tj. katedra i Pałac de Almudaina, który jest mieszanką stylów aragońskich i arabskich. Miasto jest jednym z największych ośrodków turystycznych świata, Palma de Mallorca jest również znana z nadmorskiej promenady i licznych klubów, barów, restauracji i dyskotek. 

3. DZIEŃ - Dla chętnych krajobrazowa wycieczka autokarowa do Alcudi malowniczej, historycznej miejscowości położonej na północy Majorki oraz na wysunięty w morze półwysep Formentor - niezapomniane widoki. Druga opcja to wycieczka do pobliskiej Valldemossy, miejscowości położonej niezwykle malowniczo w górach, którą na zimowe wakacje wybrali Fryderyk Chopin i George Sand, zwiedzanie obiektów oraz miasteczka.

4. DZIEŃ - Dzień przeznaczony na wypoczynek

5. DZIEŃ - dzień przeznaczony na wypoczynek na plaży albo basenie hotelowym lub dla chętnych przejazd do jednych z piękniejszych jaskiń Europy, Jaskini Smoczej w Porto Cisto, dzieło natury gdzie znajdują się przede wszystkim bardzo niezwykle ciekawe formy naciekowe oraz największe podziemne jezioro świata położone jest na głębokości 29 metrów plus plaża i miasteczko Porte Cristo. /wycieczka fakultatywna/

6. DZIEŃ - Przejazd na lotnisko, Powrót samolotem do Berlina a potem autokarem do domu


 

Świadczenia zawarte w cenie                                   ok. 2890 zł

  • 5 noclegów w hotelu z basenem *** pokoje 2/3 osobowe z łazienkami,
  • wyżywienie na miejscu soft All inclusive
  • opieka i informacja turystyczna pilota-przedstawiciela biura na miejscu
  • przelot samolotem na Majorkę
  • bagaż podręczny w samolocie
  • opłatę lotniskową
  • ubezpieczenie TU Uniqua
  • Uwaga: Podana cena nie obejmuje: dopłaty do ewentualnego dużego bagażu, wycieczek opisanych w programie, dojazdów na lotnisko oraz taksy klimatycznej płatnej na miejscu. Możliwość zorganizowania dojazdu w cenie uzależnionej od ilości chętnych.

Uwaga: ze względu na zmieniające się ceny biletów lotniczych oferta ograniczona czasowo, oferta ważna przy zebraniu się wystarczającej ilości chetnych