Grecja - Riwiera Olimpijska


1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Czechy i Słowację na Węgry                   2. DZIEŃ - Przyjazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta, w tym np. Wzgórze Zamkowe, Pałac Królewski, Dawny Ratusz Budański, pozostała część Góry Zamkowej, Kościół św. Macieja - Katedra NMP, Baszta Rybacka z widokiem Budapesztu, Plac Trójcy Świętej, najbardziej popularny deptak miasta – ulica Vaci. Wieczorem przejazd w kierunku Grecji.

3. DZIEŃ Przyjazd do miejscowości Litochoro na Riwierze Olimpijskiej w Grecji, zakwaterowanie w hotelu Lito  z basenem, zapoznanie z okolicą.  

3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania okolicznych atrakcji Grecji i, w tym np.

· Wycieczka autokarowa do słynnej greckiej atrakcji turystycznej - Meteorów, wysoko zawieszonych w skałach klasztorów, zwiedzanie wybranego klasztoru.
· Wycieczka autokarowa do pobliskiej miejscowości Leptokaria, centrum miasta i czas na zakupy pamiątek.
· Wycieczka do pobliskiej miejscowości Dion – zwiedzanie miasta i pozostałości starożytnych zabudowań położonych u stóp góry Olimp – majestatycznie wznoszącej się ponad horyzont
·   Zajęcia sportowe, nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym.   Dyskoteki i imprezy kulturalne. Wieczór z muzyka grecką

10. DZIEŃ – Przejazd do Salonik pobyt i zwiedzanie największego miasta północnej Grecji, następnie wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Macedonię i Serbie na Węgry

11. DZIEŃ - Kolejny dzień w Budapeszcie w tym możliwość spędzenia wolnego czasu na basenach termalnych, dla chętnych rejs statkiem po Dunaju. Po dziewięciu godzinach dalszy przejazd do Polski.

12. DZIEŃ – Powrót do Polski i przyjazd do domu.

Świadczenia w cenie:                                                              1899 zł

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy
 • noclegi w Grecji w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami – hotel
  z basenem
 • pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
 • wycieczki zawarte w programie do Meteory, Dion i Leptokarii
 • realizacja programu pobytu na miejscu
 • podatek VAT

Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 10 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze).

Trasa przejazdu: Słupsk Plac Zwycięstwa godz. - 13.00 Koszalin Dw. PKP - 14.00 Szczecin parking przy ul Sambora - 16.45 Gorzów Wlkp. stacja PKN Orlen ul. Myśliborska - 18.15 Zielona Góra parking przy Palmiarni - 19.45, Wrocław /Bielany Wrocławskie /parking przy PKN Orlen przy zjeździe z Autostrady, naprzeciwko Macro - 22.15, Katowice Dw. PKP - 00.45

Grecja promem po Adriatyku
05.07 - 16.07.2019
18.07 - 29.07.2019

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Włoch.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Ancony, zaokrętowanie na promie płynącym z Włoch do GRECJI. Rejs luksusowym promem po Adriatyku. Na promie basen, dyskoteka, sklepy, restauracje, taras plażowy. W trakcie rejsu możliwość opalania na jednym z pokładów słonecznych. Ciepły posiłek na promie. Wieczorem dyskoteka w promowym clubie. 

3. DZIEŃ - Przypłynięcie promu na Peloponez w Grecji i przejazd do Tolo. Zakwaterowanie w dobrym hotelu Flisvos *** lub hotel Esperia *** przy plaży z dostępem do basenu, w pokojach 3, 4 os. z łazienkami. Tolo to dziś jeden z popularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Miejscowość położona w małej zatoce argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczna wodą, otoczona nadbrzeżnymi tawernami oferujące smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękne górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów, witanych z tradycyjną grecką gościnnością. W samym miasteczku Tolo znaleźć można wszystko co jest potrzebne, aby przeżyć niezapomniane wakacje: słońce, plażę, kawiarnie a wieczorami muzyka i wieczory greckie.
3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania największych starożytnych atrakcji starożytnej Grecji i, w tym np.:
Całodzienna wycieczka autokarowa do
ATEN, zwiedzanie centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. W trakcie przejazdu zwiedzanie Kanału Korynckiego odcinającego Półwysep Peloponeski od lądu.

Wycieczka do starożytnej Argolidy - znanego historycznego regionu Grecji z licznymi pamiątkami starożytności - w tym zwiedzanie Grobu Agamemnona w Mykenach oraz starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros słynnego z wyjątkowej akustyki i na koniec miasteczka - twierdzy w Nafplio.
Ponadto zajęcia sportowe, plażowanie nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym. Dyskoteki i imprezy kulturalne itp
10. DZIEŃ - Przejazd do Patry, Wieczorem zaokrętowanie i odpłynięcie promu. Ciepły posiłek na promie w tym dniu lub następnym. Ponownie wieczorowo-nocna dyskoteka na promie i inne atrakcje.
11. DZIEŃ - Przypłynięcie promu do Ancony i dalej przejazd autokarem przez Włochy, Austrię i Niemcy.
12. DZIEŃ - Powrót do Polski, przyjazd do domu.  

Świadczenia w cenie:                                                               2249 zł 

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/,
 • 7 noclegów w Grecji w pokojach 2/3/4 osobowych z łazienkami - hotel ***
  z basenem nad
  morzem.
 • przeprawa promem lux po Adriatyku na trasie Ancona - Patra oraz Patra - Ancona
  2 noclegi na promie - miejsca na fotelach lotniczych
  pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A /10000 euro od osoby/
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i pilota
 • podatek VAT

 * Termin orientacyjny ze względu na brak dokładnych rozkładów kursowania promów w 2019 r. Uwaga: cena nie obejmuje dwóch wycieczek na miejscu ze wstępami do zwiedzanych atrakcji oraz dopłaty do dwóch ciepłych posiłków na promie, po jednym w każdą stronę - łącznie 60 euro

Trasa przejazdu: Słupsk Plac Zwycięstwa godz. - 13.00 Koszalin Dw. PKP - 14.00 Szczecin parking przy ul Sambora - 16.45