Grecja - Riwiera Olimpijska

02.07-13.07.2021
10.07-21.07.2021
18.07-29.07.2021
26.07-06.08.2021
03.08-14.08.2021
11.08-21.08.2021

LEPTOKARIA miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Aleksander *** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Pokoje 2,3,4,5 osobowe (również typu studio) z pełnym węzłem sanitarnym. Klimatyzacja sterowana cent., dostępna w godz. 18.00 – 8.00.
DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół.
WYŻYWIENIE:  w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu serwowanego przez kelnera): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i obiadem i kończą śniadaniem.
TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię). Wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych, powrót do Gdańska w godzinach późno wieczornych.
UBEZPIECZENIE:  SGINAL IDUNA - koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15 000 złotych oraz bagaż do 1000 złotych

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu (wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych), przejazd przez Polskę.
2 dzień: Przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię.
3 dzień: Przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Grecji – obiad.
4—10 dzień: Pobyt w Grecji. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 • MITYCZNA WYCIECZKA DO PARKU NARODOWEGO GÓRY OLIMP
 • GRECKI WIECZÓR
 • WYCIECZKA PALEOS PANTELEIMONAS
 • ZAMEK PLATAMONAS
 • PARTY TIME
 • WATER YOLO
 • COOL STORY BRO
 • 3…2…1… SPARTAKIADA
 • MASTER OF PRANKS
 • UNUSUAL USE
 • AQUA FUN
 • UROKLIWA LEPTOKARIA
 • NIEBIAŃSKA PLAŻA
 • „MAGICZNA NOC”

11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie w godzinach porannych, wyjazd w drogę powrotną.
12 dzień: Przyjazd do Polski zgodnie z planem powrotu. Zakończenie wyjazdu. Przyjazd do Gdańska i Słupska w godzinach późno wieczornych.

Świadczenia w cenie:                                                               1919 zł  W CENĘ WLICZONO: zakwaterowanie – 8 noclegów, wyżywienie wg opisu, rezydenta na miejscu w Grecji, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, transport poza granicami Polski, przewodnika według programu, program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.
W CENĘ NIE WLICZONO: kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os., taksy klimatycznej ok 10 euro, opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10zł, opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy 10zł, transportu*
dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo)*:

Trasa główna: wyjazd ze Słupska lub Gdańska - dopłata 250 zł.
Organizator wyjazdu Biuro Podróży Czerwiński Travel

 
 
 

Grecja promem po Adriatyku

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Włoch.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Ancony, zaokrętowanie na promie płynącym z Włoch do GRECJI. Rejs luksusowym promem po Adriatyku. Na promie basen, dyskoteka, sklepy, restauracje, taras plażowy. W trakcie rejsu możliwość opalania na jednym z pokładów słonecznych. Ciepły posiłek na promie. Wieczorem dyskoteka w promowym clubie.
3. DZIEŃ -
Przypłynięcie promu na Peloponez w Grecji i przejazd do Tolo. Zakwaterowanie w dobrym hotelu Flisvos *** lub hotel Esperia *** przy plaży z dostępem do basenu, w pokojach 3, 4 os. z łazienkami. Tolo to dziś jeden z popularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Miejscowość położona w małej zatoce argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczna wodą, otoczona nadbrzeżnymi tawernami oferujące smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękne górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów, witanych z tradycyjną grecką gościnnością. W samym miasteczku Tolo znaleźć można wszystko co jest potrzebne, aby przeżyć niezapomniane wakacje: słońce, plażę, kawiarnie a wieczorami muzyka i wieczory greckie.
3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania największych starożytnych atrakcji starożytnej Grecji i, w tym np.:
Całodzienna wycieczka autokarowa do
ATEN, zwiedzanie centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. W trakcie przejazdu zwiedzanie Kanału Korynckiego odcinającego Półwysep Peloponeski od lądu.
Wycieczka do starożytnej
Argolidy - znanego historycznego regionu Grecji z licznymi pamiątkami starożytności - w tym zwiedzanie Grobu Agamemnona w Mykenach oraz starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros słynnego z wyjątkowej akustyki i na koniec miasteczka - twierdzy w Nafplio.
Ponadto zajęcia sportowe, plażowanie nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym. Dyskoteki i imprezy kulturalne itp
10. DZIEŃ - Przejazd do Patry, Wieczorem zaokrętowanie i odpłynięcie promu. Ciepły posiłek na promie w tym dniu lub następnym. Ponownie wieczorowo-nocna dyskoteka na promie i inne atrakcje.
11. DZIEŃ - Przypłynięcie promu do Ancony i dalej przejazd autokarem przez Włochy, Austrię i Niemcy.
12. DZIEŃ - Powrót do Polski, przyjazd do domu.  

Świadczenia w cenie:                                                              

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/,
 • 7 noclegów w Grecji w pokojach 2/3/4 osobowych z łazienkami - hotel ***
  z basenem nad
  morzem.
 • przeprawa promem lux po Adriatyku w dwie strony
  2 noclegi na promie - miejsca na fotelach lotniczych
  pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.
 • ubezpieczenie TU AXA S.A
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i pilota

Uwaga: cena nie obejmuje dwóch wycieczek na miejscu ze wstępami do zwiedzanych atrakcji oraz dopłaty do dwóch ciepłych posiłków na promie, po jednym w każdą stronę - łącznie 120 euro. Trasa przejazdu: Słupsk Plac Zwycięstwa godz. - 13.00 Koszalin Dw. PKP - 14.00 Szczecin parking przy ul Sambora - 16.45