Bułgaria  - Złote Piaski
07.07-17.07.2022

1. DZIEŃ - Wyjazd w godzinach popołudniowych i przejazd przez Polskę i Słowację na Węgry.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Egeru - urokliwej węgierskiej miejscowości słynącej z leczniczych wód termalnych. Całodzienne plażowanie przy basenach termalnych i zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do Bułgarii.

3. DZIEŃ - Przyjazd na Wybrzeże Morza Czarnego do miejscowości ZŁOTE PIASKI  największego i najbardziej popularnego bułgarskiego kurortu na wybrzeżu ciepłego Morza Czarnego. Złote Piaski to miasto tętniące życiem do późnych godzin nocnych z licznymi dyskotekami i klubami młodzieżowymi. Zakwaterowanie w doskonale zlokalizowanym Hotelu ROYAL *** z basenem,  położonym w słynnym kurorcie Złote Piaski, w jego ROZRYWKOWYM CENTRUM, zaledwie 150 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości jest odkryty basen i klimatyzowane pokoje z balkonem, każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową, w hotelu restauracja, Internet Wi-Fi w holu hotelu, odkryty basen. Miejscowość znana Młodzieży z licznych dyskotek.
3 – 10. DZIEŃ - Wypoczynek w Bułgarii, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc regionu.
· Wycieczka do
Warny - jednej z ciekawszych miejscowości wybrzeża Bułgarii /wycieczka w cenie/
· Wycieczka wzdłuż wybrzeża do miejscowości
Balchik położonej nad wybrzeżem Morza Czarnego, jest jednym z wypoczynkowych kurortów usytuowanych w regionie Złote Piaski. Miasto urzeka przede wszystkim malowniczym krajobrazem, jest przepięknie wkomponowane w zatokę, oblewaną przez wody Morza Czarnego. Wstęp do ogrodu botanicznego /płatny indywidualnie/
·
Neseber - jedno z najciekawszych miasteczek wybrzeża, gdzie na niewielkiej przestrzeni koncentruje się ogromna ilość zabytków, pochodzących z tysiącletniego istnienia miasta. Ulice zabudowane są małymi domkami z XVIII i XIX wieku. Wąskie zaułki starego miasta mają niepowtarzalny urok.
· Zwiedzanie Złotych Piasków, dla chętnych Aquapolis – największy aquapark i wodna atrakcja tego typu w Bułgarii, /wstęp dla chętnych płatny indywidualnie/
· Codzienne kąpiele w morzu w ciągu dnia i
dyskoteki wieczorem.

10. DZIEŃ  – Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną.
11. DZIEŃ – Przyjazd na Węgry. Pobyt w kompleksie basenów termalnych w kąpielisku termalnym w miejscowości Mosokovec lub w Miszkolc. Wieczorem powrót do Polski.
12. DZIEŃ
- Przyjazd do Polski wg. rozkładu.


Świadczenia zawarte w cenie                                     1989 zł
          

  • przejazd komfortowym autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników,
  • noclegi w Bułgarii w hotelu 4**** w pokojach 3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
  • wyżywienie na miejscu: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu i opcji młodzieżowe All inclusive. Pierwszy posiłek w Bułgarii - obiadokolacja, ostatni posiłek - obiad
  • opieka kadry pedagogicznej,
  • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
    Uwaga: Cena nie obejmuje, taksy klimatycznej, dwóch wstępów do kompleksu basenów w Egerze i Mosokovec w czasie przejazdu – razem 40 euro za dwa kompleksy basenów na Węgrzech (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz dodatkowej wycieczki do Neseber - 10 euro/os.