Bułgaria  - Słoneczny Brzeg
23.07-02.08.2023

Wyjeżdżamy w godzinach popołudniowych, przejazd przez Polskę i Słowację na Węgry. Następnego dnia przyjedziemy do Egeru, urokliwej węgierskiej miejscowości turystycznej słynącej z leczniczych wód termalnych. Tu przez cały dzień plażujemy i zażywamy kąpieli w basenach. Przejazd do Bułgarii do miejscowości Złote Piaski nad Morzem Czarnym. 

ZŁOTE PIASKI uznawane są za młodzieżową stolicę rozrywki i muzyki, która tętni życiem dzień i noc. Sprawdzimy  jak fantastycznie można spędzić tu wakacje. Słońce, ciepłe morze, gorące, piaszczyste plaże, blisko 4 kilometrowa plaża w Złotych Piaskach uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych w Europie, pokryta złocistym piaskiem, z łagodnym zejściem do morza. Czekają na nas też inne turystyczne atrakcje, w tym dyskoteki.  

Hotel TINTYAVA*** w którym będziemy zakwaterowani, położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych sklepów i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! (150 m). Dodatkowo do naszej dyspozycji jest spory basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Odpocząć możemy również na słonecznym tarasie i zadaszonym patio z mnóstwem wygodnych poduszek. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super zabawę. Do naszej dyspozycji są restauracja, bar, winda, nowoczesne lobby, patio, boiska sportowe, amfiteatr, Wi-Fi w lobby hotelowym. 

Podczas pobytu odbędzie się  kilka wyjazdów do najciekawszych miejsc regionu. 

Wycieczka do Warny, podczas której pospacerujemy po deptakach i parkach tego znanego nadmorskiego, trzeciego co do wielkości miasta w Bułgarii.  

Wycieczka wzdłuż wybrzeża, do miejscowości Balchik, położonej nad wybrzeżem Morza Czarnego, które jest przepięknie wkomponowane w zatokę oblewaną przez wody Morza Czarnego (dla chętnych wstęp do ogrodu botanicznego płatny dodatkowo). 

Wycieczka do Neseber, miasteczka z ogromna ilością zabytków skoncentrowanych na bardzo małej przestrzeni, pochodzących z tysiącletniego istnienia miasta. Ulice zabudowane są małymi domkami z XVIII i XIX wieku, a niezwykle wąskie zaułki starego miasta mają niepowtarzalny urok i robią wrażenie przeniesienia w czasie. 

Ostatniego dnia pobytu, po zakupach i obiedzie wyjedziemy w drogę powrotną. Przejedziemy na Węgry, żeby ponownie pobyć w kompleksie basenów termalnych w Egerze, wieczorem powrót do Polski. Następnego dnia przyjedziemy do Słupska

 
          Świadczenia zawarte w cenie                         2299 zł
  • przejazd komfortowym autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi w Bułgarii w hotelu *** w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienką
  • wyżywienie na miejscu: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu wg. opcji młodzieżowe all inclusive, pierwszym posiłkiem w Bułgarii jest obiadokolacja, a ostatnim obiad
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie UNIQA Kontynenty
  • Podatek VAT

Uwaga! Dodatkowo płatne: dwa całodzienne wstępy do kompleksów basenów w Egerze
na Węgrzech
15 EUR, trzy wycieczki po Bułgarii 40 EUR,  taksa klimatyczna do hotelu 15 EUR  oraz obowiązkowa składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy w kwocie 20 PLN. Opłaty te będą pobierane w autokarze. Wyżywienie podczas podróży w obie strony we własnym zakresie.