Londyn

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski przed południem i przejazd przez Niemcy i Francję.

2. DZIEŃ - Przejazd Eurotunelem z Francji do Anglii. Przyjazd do Londynu, zwiedzanie centrum stolicy Wielkiej Brytanii. /przejazdy metrem/ Trafalgar Square z Kolumną Nelsona. Wizyta w National Galery – w jednej z najsłynniejszych na świecie galerii i kolekcji malarstwa. Piccadilly Circus i Trocadero w centrum miasta. Następnie podziwianie panoramy miasta z największego na świecie diabelskiego koła London Eye. Obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ - Po śniadaniu Buckingham Palace - londyńska rezydencja królowej /zwiedzanie z zewnątrz/. Westminster Abbey - miejsce koronacji i spoczynku królów angielskich. Houses of Parliament i Big Ben – Pałac Westminster będący siedzibą parlamentu i słynna wieża zegarowa. Po południu wizyta w British Muzeum - zbiory gromadzone za czasów świetności Imperium Brytyjskiego. Obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Windsoru - podmiejskiej rezydencji królowej lub Hampton Court – najwspanialszy zamek Henryka VIII z przepięknymi ogrodami i labiryntem z krzewów. Po południu wizyta w muzeum figur woskowych Madame Tussaund’s oraz handlowa ulica Oxford Street. Obiadokolacja i nocleg.

5. DZIEŃ­ - Po śniadaniu zwiedzanie /przejazdy metrem/ Tower of London - dawnej średniowiecznej twierdzy i więzienia wraz ze skarbcem królewskim. Ponadto Tower Bridge - najsłynniejszy most zwodzony Londynu. Wejście do wnętrza i na taras widokowy St. Paul’s Cathedral - Katedry św. Pawła, /dodatkowo w tym dniu można zorganizować rejs statkiem do centrum po Tamizie. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski

6. DZIEŃ - Przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

 • Przejazd zachodnim luksusowym autokarem /barek, klimatyzacja, video/,
  prom Calais Dover lub przejazd eurotunelem.
  3 noclegi w hotelu, pokoje 2-3 osobowe,
  wyżywienie - 3 śniadań i
  3 obiadokolacje,
  ubezpieczenie Warta Travel,
  opieka pilota - przewodnika,
  podatek Vat
 
Wycieczka do stolicy dawnego Imperium Brytyjskiego, miasta o kosmopolitycznym, charakterze. Tu spotkać można wszystkie kultury a zwiedzająć British Muzeum można przenieść się w czasie do odległych kultur. Poza Londynem i jego najwiekszymi atrakcjami tj. Westminster Abbey, Trafalgar Square, Tower of London czy London Eye proponujemy również podmiejskie rezydencje np. Windsor