Hiszpania - Lloret de Mar

Hiszpania Costa Brava,
Park Asterixa i Europapark

27.06-08.07.2022 - 12 dni

06.07-17.07.2022 - 12 dni

15.07-26.07.2022 - 12 dni

24.07-04.08.2021 - 12 dni

02.08-13.08.2022 - 12 dni

11.08-22.08.2022 - 12 dni

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Przyjazd do jednego z bardziej znanych europejskich parków rozrywki, Parku Asterixa - przepełnionego humorem, i pełnego ekscytujących wrażeń. Park rozrywki wzorowany jest na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Znajduje się tu wiele atrakcji włączając w to szereg kolejek i rollekosterów. Więcej szczegółów na stronie www.parcasterix.fr. Po całodziennej zabawie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla, przejazd do Hiszpanii. 
3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii.
Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy, znane jest ze słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.
Zakwaterowanie: w hotelu SAMBA*** http://www.hotelsamba.es/en/inicio w „najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava", bogate animacje, duży basen z otaczającym go terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Pokoje 3-os. z łazienkami. Wyżywienie: w hotelu w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu. 
3. – 10. DZIEŃ - Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii: 
· Zwiedzanie miasta
LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.
·
BARCELONA, W programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi, Ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych. Powrót na obiadokolację.
· Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
TOSSA DE MAR położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe. 

· Dla chętnych kilkugodzinny pobyt w wodnym parku rozrywki o licznych atrakcjach Water World na przedmieściach Lloret de Mar, korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji. (bilet wstępu dodatkowo płatny na miejscu)
· Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam ciepłym morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek. zwiedzanie.

10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie Avignon
11. DZIEŃ - Całodzienny pobyt w Europa Parku gdzie znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami i regionami. W parku jest aż 11 rollercoasterów,  9 wodnych przejażdżek a także wiele innych ekscytujących atrakcji. Więcej szczegółów na stronie www.europapark.de. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ - Przyjazd do Polski

Świadczenia zawarte w cenie                                                2099 zł
  • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi "najbardziej młodzieżowym w hotelu Lloret" Samba *** z basenem, pokoje 3 os.
  • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu, /rozpoczęcie i zakończenie pobytu obiadem/
  • wszystkie wycieczki podane w programie: do Barcelona i Tossa de Mar.
  • ubezpieczenie 
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • uwaga: cena nie obejmuje taksy klimatycznej 10 euro/os za cały pobyt oraz opłat związanych z realizacją programu i dwóch wstępów do Parku Asterixa i Europapark - 70 euro/os

 
 

Hiszpania to jedna z popularniejszych destynacji turystycznych całego świata. Wybrzeże Costa Brava to natomiast region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii (w granicach administracyjnych Katalonii ze stolica w Barcelonie), malowniczo rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. W naszym tłumaczeniu „Dzikie Wybrzeże” co doskonale pasuje do tego ponad dwustu kilometrowego pasa wybrzeża. Na przyjeżdżających tu turystach robi niesamowite wrażenie ze względu na urokliwie poszarpane północnym wiatrem skaliste klify oraz liczne zatoki o złotych, piaszczystych brzegach i plażach, otoczonych sosnowymi lasami odbijającymi się w toni Morza Śródziemnego. Turystyczne Lloret de Mar to miejsce wakacyjnych spotkań i zabawy młodzieży z całej Europy i jednocześnie doskonałe miejsce wypoczynku z najdłuższą piaszczystą plażą w tej części Hiszpanii, licznymi dyskotekami i pełnym gwaru życiem nocnym. Region jest również bogaty w pamiątki historii i kultury rozsiane w małych pobliskich miasteczkach całego wybrzeża.

Trasa przejazdu: Słupsk godz. 13.00 – Plac Zwycięstwa, Koszalin godz. 14.00 - parking przed dworcem PKP, Kołobrzeg  godz. 14.40 Szczecin godz. 16.45 – parking przy ul. Sambora. Dodatkowe, możliwe połączenia antenkowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry - w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenkowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób

Potwierdzenie rezerwacji
poprzez wpłatę zaliczki 300 zł

Rezerwacja on-line:
prześlij nam maila z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz termin wybranego wyjazdu