Hiszpania Costa Brava,
Park Asterixa i Europapark

04.07 - 15.07.2019
11.07 - 22.07.2018
18.07 - 29.07.2018
26.07 - 06.08.2018

1.DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Parku Asterixa /www.parcasterix.fr/ słynnego europejskiego Park rozrywki wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Następnie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii.
3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA*** najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”, bogate animacje duży basen z terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek, jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy.
3. – 10. DZIEŃ
- Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:
Zwiedzanie miasta Lloret de Mar, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.
Wycieczka do BARCELONY
, w programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi,Ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam morzem i przy basenie hotelowym,
sport, aktywny wypoczynek.
Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.
Wycieczka do miejscowości
Girona z licznymi średniowiecznymi pamiątkami architektury oraz doskonale zachowanym Starym Miastem i monumentalną katedrą, spacer murami miasta.
10. DZIEŃ
- Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu przerwa w dużym centrum handlowym na granicy Hiszpanii i Francji oraz krótkie, wieczorne zwiedzanie Avignon.
11. DZIEŃ
- Całodzienny pobyt w Europa Parku /www.europapark.de/ w jednym z największych i  najciekawszych niemieckich parków rozrywki z licznymi ekscytującymi atrakcjami. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12.DZIEŃ - Przyjazd do Polski

Świadczenia zawarte w cenie                                                 1949 zł
 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • noclegi "najbardziej młodzieżowym w hotelu Lloret" Samba *** z basenem, pokoje 3 os. z łazienkami,
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu, /rozpoczęcie i zakończenie pobytu obiadem/
 • wszystkie wycieczki podane w programie: do Barcelony, Girony i Tossa de Mar.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Europaparku - 65 euro


 

Hiszpania Costa Brava,
Park Asterixa, Gardalandia,
Nicea i Lazurowe Wybrzeże 11.07-22.07.2019 18.07-29.07.2019


 

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Parku Asterixa - jednego z większych i bardziej znanych europejskich Parków rozrywki - Następnie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii. 
3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA***ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”. Hotel z dużym basenem, bogatymi animacjami, terenem zielonym, darmowym Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Pierwszy posiłek obiad. LLoret de mar to miasto, które latem nie zasypia, z ogromną ilością dyskotek. Oprócz tego słońce, morze i wspaniała pogoda, gdzie nie będziesz się nudził.
3. – 10. DZIEŃ
- Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania,w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:
Zwiedzanie miasta
LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.  
Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
TOSSA DE MAR i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.
Wycieczka do pobliskiej miejscowości
BLANES - kurortu wakacyjnego i pierwszej miejscowości zaczynającego się Wybrzeża Costa del Maresme. Urokliwa plaża i długa promenada nadmorska.
10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii, następnie przejazd na Lazurowe wybrzeże we Francji – popołudniowo - wieczorne urokliwe zwiedzanie Cannes, Nicea i w miarę możliwości Monaco. Następnie przejazd do Włoch, obiadokolacja i nocleg.
11. DZIEŃ Po śniadaniu przejazd na całodzienny pobyt w Gardalandii – w jednym z najciekawszych europejskich Parków rozrywki, będącym jednocześnie największym włoskim parkiem rozrywki. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ - Przyjazd do Polski. 

Świadczenia zawarte w cenie:                                                  2199 zł 

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • 8 noclegów w Hiszpanii w hotelu Samba *** położonym bliżej centrum rozrywkowego, pokoje 3 os. z łazienkami,
 • dodatkowy nocleg tranzytowy we Włoszech na powrocie
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu
 • woda do posiłków,
 • dodatkowa obiadokolacja i śniadanie przy noclegu tranzytowym na powrocie
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • podatek Vat
  wycieczka do Blanes, wycieczka do Tossa de Mar
 • Paryż w drodze do Hiszpanii, Cannes oraz Nicea na powrocie
 • Uwaga: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Gardalandii - 65 euro

Trasa przejazdu: Słupsk godz. 13.00 – Plac Zwycięstwa, Koszalin godz. 14.00 - parking przed dworcem PKP, Szczecin godz. 16.45 – parking przy ul. Sambora. Dodatkowe, możliwe połączenia antenkowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry - w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenkowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób