Hiszpania Costa Brava,
Park Asterixa i Europapark

04.07 - 15.07.2019
11.07 - 22.07.2019
18.07 - 29.07.2019
25.07 - 05.08.2019

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Przyjazd do jednego z bardziej znanych europejskich parków rozrywki, Parku Asterixa - przepełnionego humorem, i pełnego ekscytujących wrażeń. Park rozrywki wzorowany jest na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Znajduje się tu wiele atrakcji włączając w to szereg kolejek i rollekosterów. Więcej szczegółów na stronie www.parcasterix.fr. Po całodziennej zabawie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla, przejazd do Hiszpanii. 
3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii.
Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy, znane jest ze słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.
Zakwaterowanie: w hotelu SAMBA*** http://www.hotelsamba.es/en/inicio w „najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava", bogate animacje, duży basen z otaczającym go terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Pokoje 3-os. z łazienkami. Wyżywienie: w hotelu w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu. 
3. – 10. DZIEŃ - Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii: 
· Zwiedzanie miasta
LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.
·
BARCELONA, W programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi, Ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych. Powrót na obiadokolację.
· Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
TOSSA DE MAR położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe. 
· Fakultatywna wycieczka autokarowa do
Montserrat - urokliwego masywu górskiego położonego na południe od Barcelony, u szczytów rozlokował się znany w całej Hiszpanii klasztor i opactwo benedyktynów - miejsce licznych pielgrzymek z całego świata, podczas przejazdu liczne punkty widokowe. W drodze powrotnej Barcelona ze wzgórza Tibidabo, dla chetnych wjazd kolejką linowa na taras widokowy a wieczorem spektakl muzyki i światła przy grających fontannach i przy Placu Hiszpańskim w Barcelonie, powrót późnym wieczorem. /wycieczka dodatkowo płatna ok. 20 euro/os plus kolejna na Tibidabo
·
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.  
· Dla chętnych całodzienny pobyt w wodnym parku rozrywki o licznych atrakcjach
Water World na przedmieściach Lloret de Mar, korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji.
10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie Avignon
11. DZIEŃ - Całodzienny pobyt w Europa Parku gdzie znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami i regionami. W parku jest aż 11 rollercoasterów,  9 wodnych przejażdżek a także wiele innych ekscytujących atrakcji. Więcej szczegółów na stronie www.europapark.de. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ - Przyjazd do Polski

Świadczenia zawarte w cenie                                                 1949 zł
 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • noclegi "najbardziej młodzieżowym w hotelu Lloret" Samba *** z basenem, pokoje 3 os.
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu, /rozpoczęcie i zakończenie pobytu obiadem/
 • wszystkie wycieczki podane w programie: do Barcelony, Girony i Tossa de Mar.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • uwaga: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej 5 euro oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do: Parku Asterixa i Europaparku -  65 euro/os (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze)

 

Hiszpania Costa Brava,
Park Asterixa, Gardalandia,
wersja rozszerzona

Nicea i Lazurowe Wybrzeże 11.07-22.07.2019 18.07-29.07.2019

 
 
 

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ - Przyjazd do Parku Asterixa - jednego z większych i bardziej znanych europejskich Parków rozrywki - Następnie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii. 
3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA***ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”. Hotel z dużym basenem, bogatymi animacjami, terenem zielonym, darmowym Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Pierwszy posiłek obiad. LLoret de mar to miasto, które latem nie zasypia, z ogromną ilością dyskotek. Oprócz tego słońce, morze i wspaniała pogoda, gdzie nie będziesz się nudził.
3. – 10. DZIEŃ
- Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania,w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:
Zwiedzanie miasta
LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.  
Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
TOSSA DE MAR i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.
Wycieczka do pobliskiej miejscowości
BLANES - kurortu wakacyjnego i pierwszej miejscowości zaczynającego się Wybrzeża Costa del Maresme. Urokliwa plaża i długa promenada nadmorska.
10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii, następnie przejazd na Lazurowe wybrzeże we Francji – popołudniowo - wieczorne urokliwe zwiedzanie Cannes, Nicea i w miarę możliwości Monaco. Następnie przejazd do Włoch, obiadokolacja i nocleg.
11. DZIEŃ Po śniadaniu przejazd na całodzienny pobyt w Gardalandii – w jednym z najciekawszych europejskich Parków rozrywki, będącym jednocześnie największym włoskim parkiem rozrywki. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ - Przyjazd do Polski. 

Świadczenia zawarte w cenie:                                                  2199 zł 

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • 8 noclegów, w tym 7 w Hiszpanii w hotelu Samba *** położonym bliżej centrum rozrywkowego, pokoje 3 os. z łazienkami,
 • dodatkowy nocleg tranzytowy we Włoszech na powrocie
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu
 • woda do posiłków,
 • dodatkowa obiadokolacja i śniadanie przy noclegu tranzytowym na powrocie
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • podatek Vat
  wycieczka do Blanes, wycieczka do Tossa de Mar
 • Paryż w drodze do Hiszpanii, Cannes oraz Nicea na powrocie
 • Uwaga: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Gardalandii - 65 euro

Hiszpania to jedna z popularniejszych destynacji turystycznych całego świata. Wybrzeże Costa Brava to natomiast region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii (w granicach administracyjnych Katalonii ze stolica w Barcelonie), malowniczo rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. W naszym tłumaczeniu „Dzikie Wybrzeże” co doskonale pasuje do tego ponad dwustu kilometrowego pasa wybrzeża. Na przyjeżdżających tu turystach robi niesamowite wrażenie ze względu na urokliwie poszarpane północnym wiatrem skaliste klify oraz liczne zatoki o złotych, piaszczystych brzegach i plażach, otoczonych sosnowymi lasami odbijającymi się w toni Morza Śródziemnego. Turystyczna miejscowość Lloret de Mar to miejsce wakacyjnych spotkań i zabawy młodzieży z całej Europy i jednocześnie doskonałe miejsce wypoczynku z najdłuższą piaszczystą plażą w tej części Hiszpanii, licznymi dyskotekami i pełnym gwaru życiem nocnym. Region jest również bogaty w pamiątki historii i kultury rozsiane w małych pobliskich miasteczkach całego wybrzeża.

Trasa przejazdu: Słupsk godz. 13.00 – Plac Zwycięstwa, Koszalin godz. 14.00 - parking przed dworcem PKP, Szczecin godz. 16.45 – parking przy ul. Sambora. Dodatkowe, możliwe połączenia antenkowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry - w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenkowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób