Żadnych dodatkowych opłat za wycieczki na miejscu, przewodników lokalnych itp.

Terminy:
05.07 - 16.07.2018
12.07 - 23.07.2018
19.07 - 30.07.2018
26.07 - 06.08.2018


Lloret de Mar miasto, które latem nie zasypia, z ogromną ilością dyskotek. Oprócz tego słońce, morze i wspaniała pogoda, gdzie nie będziesz się nudził.
1.DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.

2. DZIEŃ - Przyjazd do Parku Asterixa /www.parcasterix.fr/ słynnego europejskiego Park rozrywki wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Następnie Paryż by Night - wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii.

3. DZIEŃ - Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA*** najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”, bogate animacje duży basen z terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek, jedno z najwiekszych centrów dyskotek na południu Europy.

3. – 10. DZIEŃ - Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:

Zwiedzanie miasta Lloret de Mar, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.

Wyceiczka do BARCELONY, w programie Sagrada Familia - dzieło życia Antonia Gaudi,Ogrody Guell, domy Gaudiego - Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto - Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.

Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.

Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.

Wycieczka do miejscowości Girona z licznymi średniowiecznymi pamiątkami architektury oraz doskonale zachowanym Starym Miastem i monumentalną katedrą, spacer murami miasta.

10. DZIEŃ - Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu przerwa w dużym centrum handlowym na granicy Hiszpanii i Francji oraz krótkie, wieczorne zwiedzanie Avignon.

11. DZIEŃ - Całodzienny pobyt w Europa Parku /www.europapark.de/ w jednym z największych i  najciekawszych niemieckich parków rozrywki z licznymi ekscytującymi atrakcjami. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12.DZIEŃ - Przyjazd do Polski.

Trasa przejazdu:Słupsk godz. 12.00 – Plac Zwycięstwa, Koszalin godz. 13.00 - parking przed dworcem PKP, Szczecin godz. 15.45 – parking przy ul. Sambora.

Dodatkowe, możliwe połączenia antenkowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry - w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenkowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób


Świadczenia zawarte w cenie                        1949 zł

  • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi "najbardziej młodzieżowym w hotelu Lloret" Samba *** z basenem, pokoje 3 os. z łazienkami,
  • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu, /rozpoczęcie i zakończenie pobytu obiadem/
  • wszystkie wycieczki podane w programie: do Barcelony, Girony i Tossa de Mar.
  • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Europaparku - 65 euro oraz ewentualnie aquaparku Water World.

hiszpania2018okok_1.pdf

Zobacz też nasze inne kierunki: Hiszpania, Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Czarnogóra, Węgry, Włochy, Zakopane, Muszyna, Bieszczady