Drezno Praga

1. DZIEŃ – Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd do Niemiec.


2. DZIEŃ
– Rano przejazd do Drezna – stolicy Saksonii – zwiedzanie urokliwego Starego Miasta - określanego jako „Florencja nad Łabą”, uznawanego za jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Wieczorem powrót do Polski na obiadokolację i nocleg.

3. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd do Pragi - zwiedzanie zabytków stolicy Czech i jednocześnie jednego z piękniejszych miast Europy, w tym: Hradczany, Zamek Praski, Katedra św. Wita, spacer mostem Karola do Rynku Staromiejskiego, Ratusz, Zegar Orloj oraz Kościół NMP, Plac Wacława. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg do Polski.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Skalnego Miasta w Czechach – kilkugodzinny pobyt wśród niezwykłych naturalnych atrakcji przyrodniczych oraz niezapomniany rejs łódkami po małym jeziorku otoczonym skałami. Po południu powrót do Polski na uroczystą obiadokolację i nocleg. W trakcie przejazdu możliwość dokonania tanich zakupów w Czechach.

5. DZIEŃ – Po śniadaniu powrót do Słupska. W trakcie przejazdu możliwość wygospodarowania czasu na zwiedzanie Panoramy Racławickiej lub krótka przerwa na Starym Mieście we Wrocławiu. Przyjazd do Słupska w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

Przejazd zachodnim autokarem z WC, klimatyzacją, barkiem, video, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie, opieka i informacja turystyczna pilota, przewodnik w Dreźnie i Pradze, podatek VAT, opiekunowie GRATIS!

 
Saksonia i zachodnie Czechy to urokliwe zakątki Europy położone w bardzo bliskiej odległości od naszych południowo-zachodnich granic. Podczas wyjazdu można dokonać porównania dwóch kultur niemieckiej i czeskiej ciesząc się widokiem niezwykłych zabytków architektury.