Budapeszt

1. DZIEŃ - Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd nocny do Budapesztu.

2. DZIEŃ – Przyjazd do Budapesztu i zwiedzanie zabytków starej, prawobrzeżnej części miasta BUDY: panorama miasta z Góry Gelerta. Wzgórze Zamkowe, Pałac Królewski, Dawny Ratusz Budanski, pozostała część Góry Zamkowej, Kościół św. Macieja - Katedra NMP, Baszta Rybacka z widokiem Budapesztu, Plac Trójcy Świętej, najbardziej popularny deptak miasta – ulica Vaci. Obiadokolacja i nocleg w Budapeszcie.

3. DZIEŃ – Śniadanie i dalszy ciąg zwiedzania drugiej części Budapesztu - PESZTU, w tym. Parlament, Bazylika św. Stefana będącą największą budowlą sakralną miasta. Możliwość wejścia do Muzeum Narodowego lub odpoczynek na Wyspie św. Małgorzaty. Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyand. Po obiadokolacji wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Nocleg w Budapeszcie. Dla chętnych ewentualnie wieczorne gulasz party.

4. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd trasą turystyczną, wzdłuż malowniczego zakola Dunaju, z Budapesztu przez Szantedre położonego w najpiękniejszej części przełomu Dunaju do Esztergom. Zwiedzanie miasteczka oraz wejście na szczyt ogromnej kopuły katedralnej. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Obiadokolacja i nocleg w bardzo ładnym pensjonacie góralskim. Wieczór przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami.

5. DZIEŃ – Po śniadaniu powrót do domu. Przejazd i krótka wizyta na rynku w Wadowicach. Przyjazd do Słupska w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie

Przejazd zachodnim autokarem z klimatyzacją, WC, barkiem, video, 3 noclegi w tym: 2 w Budapeszcie, wyżywienie - 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie, przewodnik miejscowy w Budapeszcie, opieka i informacja turystyczna pilota, podatek VAT, opiekunowie GRATIS! 
Budapeszt to stolica naszego południowego sąsiada, malowniczo położona na obu brzegach leniwie płynącego Dunaju. Do tego tradycyjna smaczna i pikantna kuchnia węgierska z dodatkiem czerwonego wina i przy akompaniamencie żywej muzyki, a dodatkowo dla chętnych kąpiele w gorących wodach termalnych,